Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem nőgyógyászt?...

Ajánlanátok nekem nőgyógyászt? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan nőgyógyászt, aki meghallgat, törődik az előéletemmel (hipofízis adenoma, hormonzvar), empatikus és mindent elmagyaráz, és készségesen segít, ha babát szeretnénk a férjemmel! Köszönöm előre is :)
2013. máj. 10. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom megfelelne-e, mert csak magánrendelése van, de szerintem nagyon segítőkész, türelmes dokim van. A XI. kerületben van rendelése, Dulka Tibornak hívják. A neten is megtalálod az elérhetőségét, de ha kell priviben megadom a számát.

Nekem szerencsére nem voltak ilyen gondjaim, de a tulajdonságok illenek rá!

2013. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Toldi László (Bajcsyban dolgozok,a magánrendelése azt hiszem zuglóban van)
2013. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*dolgozik
2013. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baross u. vagy Pesterzsébet, Dr. Csatlós Éva - Zoémed
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Dr. Nyéky Boldizsárhoz járunk. Aranyember :) nyugodt, türelmes, csendes, mindent elmond akár kétszer is egymás után, ha visszakérdezünk. Törődő. Telefonon is elérem bármikor, ha szükséges. Első alkalommal 40 percet beszélgetett velünk, tényleg kézbevette és átolvasta a papírjaimat (én sem vagyok egy egyszerű eset) :) Most 13 hetes kismama vagyok. Nem utolsó sorban a férjemmel is nagyon barátságos (találkoztunk olyan orvossal, aki rá sem nézett, mint ha ott sem lenne). Nagyon jó érzésekkel megyünk hozzá mindig.
2013. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!