Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnek mar masfel...

Gyereket szeretnek mar masfel eve, nemreg kiderult, hogy van tobb kis cisztam a petefeszkemben. A nogyogyasz YAZ nevu fogamzasgatlot irt fel, azt mondta, hogy attol elmulik. Igaz ez? Nem veszelyes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg PCOS (márpedig eléggé annak tűnik), akkor csak rontani fog rajta a fogamzásgátló (tapasztalat) :( Nézess hormonsort, és menj endokrinológushoz, mert a nőgyógyászod nem ért hozzá!
2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is cisztám van, petefészkemben. Nekem semmit nem írtak fel. A baba nagyon nem akar össze jönni. Én a méhpempőt ajánlom, akinek azt mondják, hogy meddő, nehezen esik teherbe, nincs peteérése, a méhpempő segít helyre hozni a dolgokat. Most fogom elkezdeni én is. Sokan írják, hogy segített ,könnyen teherbe esett
2013. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy beszedd, csak árteni fog, nagy az esélye a pcos.nek nálad, de más is lehet. CIklusaid rendszeresek? Egy hozzáértő endokrinológust kéne keresni.
2013. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

íegyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy nem jó rá a fog.gátló! Tényleg NEM jÓ! Nem múlik el tőle e ciszta, csak a tüneteket szünteti(menszesz rendszertelen, szőrösödés ilyesmi)

Nekem is van pcos, és a nőgyógyász nekem is fog.gátlót akart adni, de ezzel nem lett megoldva, felkerestem egy endokrinológust és azt mondta, hogy fog.gátlót SEMMI ESETRE SEM SZEDHETEK!Még akkor sem, ha nem akarok gyereket!! Az egyetlen gyógymódja a 3-as kezelés! Metformin tartalmú gyógyszer+mozgás+diéta! Menj endokrinológushoz! Ő fogja tudni! És ha beáll a ciklusod, baba is egyből lesz! Ez tuti!

2013. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon megijesztettetek,elkezdtem mar szedni:( 3. napja ,azt hiszem ezt a honapot be kell fejezzem mar,nem hiszem,hogy megszakithatom. :(
2013. máj. 10. 17:49
 7/10 A kérdező kommentje:
ciklusaim 34-36 naposak
2013. máj. 10. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, még most megszakítod... 3 nap még nem nagy idő, de egy hónapnyi szedés még súlyosabb gondokat okozhat :(
2013. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nagy hiba volt elkezdeni valóban, de erről nem tehetsz, csak az idióta orvosod, most már azt a hónapot szedd végig, közben pedig keress egy jó endokrinológust. 3. napi hormon vérvételed eredménye milyen lett?
2013. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abbahagyhatod még most is, ma este már ne vedd be, mert ez a 3 nap még nem sok, 18 van még hátra, és 1 hónap alatt úgy megkavarhatja a ciklusod, hogy hónapokig kell majd várni, hogy visszaálljon! Mindenképp menj endokrinológushoz, kérj 3. napi és 21. napi hormonvizsgálatot és terheléses cukorvizsgálatot, mert lehet, hogy inzulinrezisztencia is társul a pco-hoz! És ne hagyd magad addig, amíg meg nem kapod a metformin tartalmú gyógyit!!! Csak azzal megy! És diéta+sport! Rengeteg ember van itt az oldalon, akinek pár hónap alatt sikerült így a baba! :-) Ne keseredj el!! Lesz még babád!
2013. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!