Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extrém magas fehérvérsejtszám...

Extrém magas fehérvérsejtszám a spermában -hogyan gyógyult meg a párod a meddőségből?

Figyelt kérdés

1 millió alatt kéne lennie, és neki már 16 millió. Tanácstalan vagyok....

Nem segít az antibiotikum, gyakorlatilag az andrológus is csak tippel az okokat és a gyógymódot illetően. Egy éve kínlódunk...



#sperma #fehérvérsejt #fehérvérsejt szám emelkedés
2013. máj. 10. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressetek egy másik adnrológust. Én Kopa dokit ajánlanám.
2013. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hozzá járunk..... :-(

Nagyon bíztam benne mint emberben, mint szakemberben, de most már kezdek meginogni. Úgy érzem, messze nem tesz mag mindent.

Tudom hogy makacs betegség, hogy nehezen jut el hozzá a gyógyszer mert rossz a vérellátása meg minden, de akkor is...

2013. máj. 13. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Szabó Ferencet tudom ajánlani.... a Keletinél van a magánklinika, ahol rendel.
2016. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!