Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas fehérvérsejtszám a...

Magas fehérvérsejtszám a vizeletben 9 hetesen?

Figyelt kérdés
Most léptem a 9.hétben, 5 napja voltam a vér és vizeletvételen a laborban. A fehérvérsejt 17 lett, értéktartománynak 0-5 közöttit írja.Tudom, hogy létezik olyan,hogy terhességi toxózis, de ahogy nézem, általában késöbb jön az ki. Védőnúhöz ezen a héten megyek, aki majd megnézi a vérnyomásom. Terhesség elött 120per 70 volt.
2012. máj. 8. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egyszerű gyulladás lesz, nem?
2012. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Valóban kicsit magas, de majd a nődoki megmondja. Nekem a vérvételen valami mindig alacsony vagy magas volt .A cukrom alig érte el a 4-et éhgyomorra és cukros víz ivás után is 4,8 volt. A vizeletemben hol volt nitrit hol nem volt nitrit. Gyulladásom nem volt a hüvelyben se gomba. Szal nem tudjuk mitől van. De nem is foglalkozok vele és azóta, hogy tenyésztés is volt és ott nem volt benne nitrit így a dokim is elmosolyodott rajta :):)))

A vérvételemben most utoljára magas volt a fehérvérsejtem de ahhoz egy rossz fog is elég. Szal a baba rendben fejlődik annyira nem rossz. Én az elején mindentől paráztam de rájöttem hogy nem szabad, mert csak bebeszéli az ember magának a hülyeséget. MAjd a nődokidnak mutatsd meg a leletedet és majd ő mondd valami okosat rá.

Boldog és felhőtlen baba várást


30 hetes kismama

2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm. Az éhgyomri cukrom 3,2 lett, amit szintén alacsonynak ir a tartomány. De érdekes, hogy kb 3 hónapja a baba elött voltam terhelésesn, ahol az éhgyomri 4,2 lett a terheléses pedig csak 3,9. Most nem tudom mitöl lehet ez az alacsony cukorszint. Ja, és a doki azt mondta, hogy ne foglalkozzak azokkal az értékekkel, ahol meg van jelölve, hogy nem ó, mert szerinte a terhesség miatt van. Hát, azért ezt furcsállom egy kicsit....
2012. máj. 8. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

A magas fehérvérsejtszám gyulladásra utal, a toxémia jele a fehérje a vizeletben, nem a fehérvérsejt.

Mivel csak 17 az értéke, így ez akár egy sima torokgyulladás is lehet, nem kell miatta aggódnod.

2012. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a védönöhöz, ő majd megmondja, hogy csináltassak e ujabb vizsgálatot. Én azért nem mondanám, hogy a 17 olyan alacsony, főleg hogy 5 max érték. Ez több mint a háromszorosa. De remélem igazad lesz, bár jelenleg semmilyen lightos megfázsom sincsen. Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!