Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most, hogy is van? Menstrua...

Ez most, hogy is van? Menstruacio utan egybol?

Figyelt kérdés

Elotortenet:

Marciusban egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul. Azota lassan ket honap telt el. Mivel mar volt olyan korabban,hogy egy honap menzeszem kimaradt(minden ok nelkul-talan stressz) most sem ,,aggodtam.`` Fokepp,mert ereztem,hogy feszul a mellem es azt gondoltam na lassan, lassan megjon. Azonban egy hete elajultam es a szagokra is nagyon erzekeny lettem plussz az etvagyam is nagyon rossz. Megcsinaltam a tesztet es azt irja,hogy terhes vagyok(olyat csinaltam ami kiirja) Utana csinaltam megegyet es megint azt irta,hogy terhes vagyok. Terhessegre valo jelek is meg vannak. Egy valamit azonban nem ertek. A menstruaciom utan NEGY nappal voltunk egyutt. Akkor a teherbe eses eselye eleg kicsi, nem? Szoval lehet,hogy meg a menstruaciom elott fogant meg a baba? De nem igazan hiszem,mert elotte nem nagyon voltunk egyutt...

Elore is koszonom mindenkinek a valaszat!


2013. máj. 11. 03:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány napig szokott tartani a mensid? Mert mondjuk ha 6-7 napig+a 4 nap az már teljesen elképzelhető. Mondjuk nekem igen kamu kérdésnek tűnik, mert a tesztek nem írnak ki semmit, mac a clear blue a hetek számát ami feltételezhető.
2013. máj. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

28 napig szokott tartani.

Nem kamu a kerdes :) Angliaban elek. Ilyen tesztet vettem. Orvosok altal a legjobb ajanlott. Mindjart feltoltok kepet a sajat tesztemrol. Pillanat:)

[link]

2013. máj. 11. 03:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de hulyeseget irtam:) 6-7 napig szokott tartani.
2013. máj. 11. 03:47
 4/12 A kérdező kommentje:
2013. máj. 11. 03:49
 5/12 A kérdező kommentje:

Amugy itt egy video is ami mutatja,hogy van ez a fajtaja ami kiirja.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AuP57..

2013. máj. 11. 03:56
 6/12 anonim ***** válasza:

A baràtnőm nenstruàció közben esett teherbe! Minden lehetséges!

Örülsz neki?

2013. máj. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Orulok igen nagyon!!
2013. máj. 11. 04:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Na az a lenyeg hogy orulsz neki!!!!

Mellesleg mikor en teherbe estem csak azt kerdeztem: jo...de mikor?! Mert mi is valahogy ugy voltunk akkor egyutt, hogy mensi utan es elott...Csoda van! Nagyon varom a kovetkezo Csodat en is!

You are Pregnant Darling!

2013. máj. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Számoljunk : 7 nap mensi + 4 nap, az 11.

A spermiumok simán eléldegélnek 3 napig a petevezetőben. És ott is vagyunk a peteérésnél. :-)

Szóval ez nem annyira csoda. :-)

Boldog babavárást! :-)

2013. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-7 nap mensi, meg 4 napra rá voltatok együtt, az már 11, a spermiumok meg simán elélhetnek 72 órát, az már 14. nap, és akkor pont elkaptátok a peteérésedet.

Gratulálok a babához.

2013. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!