Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok szex kevesebbet ér...

A sok szex kevesebbet ér babatervezés esetén?

Figyelt kérdés
Párommal napi 4-5 alkalommal szexelünk. Viszont olvastam hogy 2 naponta egyszer jobb, mert akkor jobb minöségüek,életképesebbek a spermái. Ha mi nem bírjuk ki, s minden nap van többször szex, akkor kevesebb az esély a babára??
2013. máj. 11. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kell házaséletet élni amikor jól esik. Szerintem ez férfi függő is, hogy milyen minőségű és mennyi sperma termelődik. Nyilván ha kívánja a dolgot akkor gyorsabban működik nála ez a folyamat. A nagy könyv szerint a 2 naponkénti házasélet az "optimális" baba tervezéskor. Próbáljatok picit vissza venni, vagy csak a peteérésed előtt egy kicsit ritkábbra venni a dolgot. Nem tudom mikortól próbálkoztok a babával, de ha 3-6 hónap sikertelenül telik akkor kell csak a visszafogásra is oda figyelni, mert simán össze jöhet ilyen gyakori szex közben is.
2013. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen kevesebb. A napi 3-4 tényleg sok nai 1-re le kéne csökkenteni az teljesen ideális. De ha csak most kezditek a baba project-et próbáljátok ki igy, ha nem sikerül pár hónap alatt akkor csökkentsetek napi 1-re.
2013. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!