Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tervezni, belevágni a...

Moncsy21 kérdése:

Érdemes tervezni, belevágni a gyermekvállalásba? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Anyukám és párom anyukája is epilepsziás,én bónuszként PCOS vagyok. már sokszor arra jutottam, hogy inkább hagyom az egészet.szerintetek mennyi esély van egészséges gyerekre? érdemes próbálkozni, vagy inkább felejtős?
2013. máj. 12. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A pcos kezelhető betegség, csak egészséges életmód kell hozzá. Az epilepszia már nehezebb ügy mert az sajnos erősen örökletes, és így hoyg két ágról is hozná a gyerek, hát nem tudom nehéz kérdés.
2013. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát sajnos tényleg nehéz kérdés :S
2013. máj. 12. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban epis voltam gyogyszert jol beallitottak, kinottem. Gyermekem szinten epilepszias, nala nehezebb volt eltalalni az idealis gyogyszert, (havi 1-2 rohama volt)de vegre sikerult 6honapja tunetmentes :) ha aggodsz bevonzod amitol felsz, ne tedd :) Tervezzetek nyugodtan :)
2013. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást!:)
2013. máj. 12. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!