Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam és ma...

Tegnapra nem vártam és ma reggel teszteltem Medi-preg teszttel, ami - lett. Mikor teszteljek újra és mivel?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez már a sokezredik ilyen kérdés, de én még nem voltam ebben a helyzetben,mert az előző terhességemet rögtön kimutatta, igaz halványan. A hőm 36,9 és 36,8 között ingázik napok óta. Ez nem túl alacsony? Kiváncsi lennék, volt-e valaki, aki ugyanúgy járt mint én...
2009. okt. 1. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy pár napot. Nekem sem mutatta ki az első. A teszt szerintem tökmindegy, egyformán érzékenyek ezek, és a drága jó nevű is lehet éppen selejtes az az egy darab... A hőmérsékletről nem tudok nyilatkozni, mert én nem mértem.
2009. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon korai még 1 hét kéne és még akkor sem tutira mutatja ki. Nekem egy gyógyszertári teszt sem mutatta ki. dm- ben vettem 3500 volt a teszt clearblue nem volt időm a földre letenni és + volt.
2009. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mást nem tudok, csak várni. Ki tudja,lehet,hogy még megjön :( Bár amit érzek,az nem pont olyan,mint máskor megjövés előtt, de ki tudja, már nem merek hinni semminek sem...

2009. okt. 1. 08:32
 4/18 A kérdező kommentje:

CB 3500-ért??? Milyen teszt az? még sosem hallottam róla.

És olyan van,mint az én esetem,hogy egyik terhességet így,a másikat úgy érzékeli, vagy nem érzékeli? Ilyen létezik?

2009. okt. 1. 08:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Még korai, azért is lehet, hogy nem mutatja, vagy mert nem vagy terhes. Néhány nap múlva kiderül.
2009. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok, de majd csak vasárnap reggel tesztelek újra.Nekem is Medi-pregem van, egyébként a CB-ről én is sok jót hallottam, vettem is már patikában 1800 Ft körül van. Drukkolok, hogy mindkettőnknek + legyen!!
2009. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

08:31 es vagyok. Nekem 1 nem értékelhető tesztem és 2 negatív tesztem volt és akkor hétvégén meg már úgy voltam vele hogy akkor egy drága teszt csak jó.és úgy lett.

2009. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jah ez az a teszt, ami kiírja,hogy ha terhes vagy? Ami a babatervezőkön is van? Hol lehet ilyet kapni? Mert ma voltam DM-ben és nem találtam meg. Azért az reménytkeltő,hogy ennyi - után mégis + lett :) Bár attól még az én esetem lehet tök más...

Ma reggel pl. két vércsöppem volt. Utána kicsi barna, azóta semmi. Fájás sehol. Csak kicsit szédelgek, mint már kb egy hete. Köszi mindenkinek a választ!!!

És Te kedves vasárnap tesztelő! Te érzel vmi érdekeset esetleg?

2009. okt. 1. 14:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, bár a mellem pár nap óta egyre jobban érzékeny... Az éjjel egyáltalán nem tudtam aludni hason: a 3 labda,amin feküdtem nyomott nagyon :))) Talán reménykedhetek végre...
2009. okt. 2. 07:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia


Tegnap írtam 8:31kor.

A clearblue nem írja ki hogy mizu hanem csak egy + vagy egy - jel van rajta meg a kontrol csík én is kérdeztem a dm-ben hogy milyen tesztek vannak és a csajszi meg ezt is elő vette. Ez volt a legdrágább és gondoltam hogy akkor ez biztos jó de patikában is van. nem volt időm letenni a földre tényleg. Gyorsan kimutatta de ha vársz egy pár napot akkor tutira mutatja mert a hcg szint naponta duplázodik, és reggeli vizeletből ad biztos választ. lehet még olyan alacsony hogy nem mutatja ki. Ha csak barnázás volt és azóta semmi akkor az jó. Maradjon is így.

2009. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!