Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az endometriózis és a HPV...

Az endometriózis és a HPV között lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő, de nem volt közte összefüggés. HPV egy (illetve több fajtája is van) vírus, az endometriózis pedig ösztrogén (tehát hormon) túltermelés miatt kialakult állapot. Az endometrózis során a méhnyálkahártya szigetek a hasüreg bármely pontján elhelyezkedhetnek, tehát nemcsak a méh üregében. A nem megfelelő helyen elhelyezkedő nyálkahártyarészek is ugyanolyan változásokon mennek keresztül, mintha a méhűrben lennének, lényegében hasűri vérzést, görcsöket okozva.
2013. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy én kizártnak tartom, hogy lehet köztük összefüggés :)
2013. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Nekem is mind a 2 van,most derült ki.Hogy kezelték őket?Melyik stádiumba voltál?Ettől még lehet babám a közeljövőben?
2013. máj. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!