Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tanácsoltok, hogy...

Ti mit tanácsoltok, hogy csináljam a munkahelyem felé? Lombik előtt állok.

Figyelt kérdés
Két sikertelen lombikon vagyok tul.Eddig meg tudtam oldani,h elmentem táppénzre,de a főnőkőmnek nem tetszik,ugyanis ő egy vállalkozó orvos és én vagyok az asszisztens.Ketten dolgozunk és nincs helyettes.Már közölte velem,hogy többet jo lenne ha nem hiányoznék.Eléggé bunkó néha.És arra gondoltam,hogy elmondom neki a lombikot,de a papírt nem adja ki a meddőségi központ csak ha elkezzdjük a lombikot.Így kirughat?Bár rám van szorulva,mert ő semmit nem tud minden adminisztrácíót én csinálok.Így is nagyon mérges lesz ha ezt elmondom neki.És szabadságra csak akkor mehetek mikor ő.
2013. máj. 14. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, azért a főnököd álláspontja is érthető, még ha nem is közli túl finoman.

én úgy tudom, kirúghat, sajnos, ettől függetlenül leülnék s normálisan, higgadtan megpróbálnám vele megbeszélni a helyzetet, esetleg rákérdeznék, nem venne-e fel egy helyettest, aki csak akkor jár, amikor én nem vagyok?


sok sikert!!

2013. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,de a helyettessel az a baja,hogy fizetnie kell őt és az én táppénzemet is.3 éve küzdünk a kisbabáért,a férjemnek csak műtét utján lehet gyermeke.Mostmár 1millió forintunk van abban,hogy legyen gyermekünk.
2013. máj. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!