Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extrém ingerlényekséget...

Extrém ingerlényekséget tapasztaltatok terhességi jelként?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam az ingerlékenység mindig a mensit jelezte. :(
2009. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 5-6. héten jött elő az ingerlékenység. Sógornőmnek a mensi helyett. Minden ember más.
2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnapra vagy szombatra nem várom, de legszívesebben leharapnám valaki fejét :( Még sosem tapasztaltam ilyet.
2009. okt. 1. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, aki terhes az megérzi hogy mikor kell tesztelni. Van valami leírhatatlan érzés olyankor, amik nem a tünetekből fakadnak. :)
2009. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sem volt a babáról, és az 5. héten teszteltem, de csak azért, mert fogorvoshoz mentem volna. Viszont előtte már hetekkel nagyon agresszív tudtam lenni, néha meg nagyon sírós. Persze mensi előtt is szokott ilyen lenni, de valahogy nem olyan intenzíven. Remélem neked azt jelzi a dolog amit szeretnél.
2009. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!