Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés utáni 3-ik hónapban...

Vetélés utáni 3-ik hónapban korai próbálkozni?

Figyelt kérdés
21. hetes vetélés volt.
2013. máj. 15. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12. hétben volt missedem decemberben. Mi múlt hónapban próbálkoztunk először. A mensim késik, de tele vagyok negatív tesztekkel. Az orvosom szerint fél évet kellet volna várnunk. Mi az 5.-ben kezdtük és semmi. Szóval ez jó kérdés, lehet még én sem vagyok teljesen rendben. A méhednek biztos kell erősödni, főleg 21 hetes terhesség után. Orvosod neked mit ajánlott?
2013. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Három orvost kérdeztem, az egyik 4 hónapot mondott, a másik 6-ot, a harmadik 3-4 ciklust, de mondta, hogy nem kell védekezni, csak konkrétan ne gyúrjunk rá... nekem nem spontán vetélés volt, hanem művi, beteg magzat miatt :(
2013. máj. 15. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem spontán vetélésem volt igaz, hogy korán, 6 hetesen. Akkor azt mondta a doki, hogy elég lesz a 3 hónap a regenerálódásra. A 4. hónapban próbálkoztunk először és sikerült is a baba, akit a jövőhétre várunk :-) 21 hetes terhesség megszakítását követően én biztos várnék fél évet, hogy tuti ne legyen baj, mert azt nem tudnám megbocsátani magamnak.
2013. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozhattok
2013. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónap volt javasolt nekem a 22. héten fejeződött be a terhesség. 21 hetesen derült ki hogy a baba nem egészséges?? A többi eredmény, down kór meg AFP azok jók voltak? Nagyon sajnálom. Az enyém egészséges volt mégis itt hagyott minket. Nekünk most telt le az 1 év és még mindig semmi:( Talán majd most:)

Sok erőt kívánok és kitartást!

2013. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!