Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást, az...

Aki érezte a beágyazódást, az leírná, hogy mégis mit érzett?

Figyelt kérdés

Valamint, aki vezetett görbét, az belinkelné?


Köszönöm!


2013. máj. 15. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


szúrt a hasam, mintha meg akarna jönni...

2013. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a baba azóta már nincs velünk.
2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

olyan apró szúrkálásokat, és olyan kaparászós érzést.

tudtam mikor ágyazódik be, mert kiszámolta az embriológus doki. Lombik volt. Beágyazódtak, de nem maradtak velünk :(

2013. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, nekem hetfon volt ilyen erzesem, bar ovu utan 7nappal nem korai? Azota semmit sem erzek. Sajnalom hogy nem maradtak Veletek a Babak :(
2013. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
köszi... 1 hete veszítettük el sajnos.
2013. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem hogy meg fog jönni. Sőt! Azt is hittem, mert véreztem is egy kicsit, de csak csipp-csöpp pirosat. Vártam a mikulást, már mióta kerülget mert csak a hasam fájt, de nem jött meg. Szerencsére :)
2013. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Sajnálom, hogy a picik már nincsenek veletek! :(

Tudom, hogy milyen pocsék érzés, és milyen ezt átélni! :(


Nekem tegnap délután volt szurkáló, húzódó érzetem a hasam alján. Ha megmozdultam, akkor éreztem igazán.

Eléggé kellemetlen volt. Sosem volt még ilyen. Az első terhességemnél fogalmam se volt, hogy lakozik bennem valaki! Igaz, akkor nem is "készültünk" rá, csak a természetre bíztuk a dolgát :)


Én tegnap az 5. dpo-n voltam: [link]


Most felment a hőm, remélem, hogy megtartja jó szokását! :)

2013. máj. 15. 13:58
 8/13 anonim ***** válasza:
semmit, volt két, tűhegynyi barna folt a bugyimon :)
2013. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt se a lányomnál, se most vérzésem.

Pedig, azért jó lenne ezt "átélni". Mármint, hogy több esélyt tudjak így adni a dolgoknak! :)


A lányomnál megérzésből teszteltem hajnali fél 12-kor. Halvány pozitív eredményem lett, ma 22 hónapos :)

2013. máj. 15. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Szomoru ilyet olvasni :( Kitartast biztos sikerulni fog nem sokara. Noveremek voltak igy(4.sikertelen lombik utan) ra 2honapra spontan sikerult Nekik. Pedig gond volt mind kettojuknel. Csodak leteznek.
2013. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!