Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást, az...

Aki érezte a beágyazódást, az leírná, hogy mégis mit érzett?

Figyelt kérdés

Valamint, aki vezetett görbét, az belinkelné?


Köszönöm!


2013. máj. 15. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mintha vattacukor lett volna a hasamban, és nagyon lassan, nagyon finoman beleszúrtak volna egy olyan csavarhúzónyi valamit jó mélyre. Aztán ki.

Érdekes volt, bár hozzá teszem nagyon vártam már valami hasszúrkát, szóval nem tudom....

Nekem is volt kb. a 10. dpo-n két egymást követő pisinál a wc papíron 1-2 tűhegynyi élénkpiros vércsepp, semmi több.

A mellbimbóm volt még nagyon érzékeny, és majd leszakadtak a mellei.

A nemvárt napján teszteltem szép pozitívat 10-es teszttel reggeli pisiből.

Sok sikert neked!

2013. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt a mindjárt megjön érzés, volt nap hogy nézegettem a bugyimba óránként hogy ugye nem jött meg, de a beágyazódási vérzés után már tudtam hogy terhes vagyok, és akkor már azt is éreztem, hogy ez a mindjárt megjön érzés mégis valahogy más egy kicsit, és onnantól tudtam hogy normális, és nem a mensit jelzi, hanem a babát. :-)
2013. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. emiatt tettem fel én is a kérdésemet, szerintetek?
2013. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!