Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett az amúgy sosem szokott...

Késett az amúgy sosem szokott mensim és nagyon erős görcsökkel jött meg, pedig nagyon sok terhességi tünetem volt. Ma voltam orvosnál. Azt mondta biztos baba volt. Mit csináljak? Van esély, hogy túléljen?

Figyelt kérdés
(pedig próbáltam tompítani, hogy tán felfázás stb, de egyértelműen mondta hogy baba). Holnap megyek uh-ra, hogy élő vagy holt "baba" van bennem. Mert ha vetélés volt és elment maradhatott bennem valami amit akkor ki is kaparnak. Teljesen kész vagyok. Mit csináljak. Van esély hogy egy ilyet túléljen egy baba. Még sosem volt ilyenem. Meg vagyok ijedve. Rettentő szerencsétlennek érzem magam.
2008. jún. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A doki azt mondta hogy meghalt a baba? Ha nem akkor meg ne izgulj, bár most akármit is írnak ide, úgyis izgulni fogsz és nagyon megleszel ilyedve így is. Nagyon sajnállak. Szurkolok hogy minden oké legyen veletek. És majd írd meg hogy mi lett.
2008. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom butaság de volt itthon ovu tesztem és megcsináltam és negatív. Szóval akkor tutira már nem avgyok terhes...
2008. jún. 17. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

szegénykém. Azt mondják ha erős görcs kíséri a vérzést, akkor elment a baba. De fogd fel úgy, hogy még nem is baba volt hanem egy sejtecske. :(

Hány napot késett? Szokott lenni pecsételő vérzésed mensi előtt?

2008. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2 mensinél volt pecsételésem. Most 2 napot késett, de sosem szokott és már egy héttel előtte jött a mensi tünet. Aztán a megjövés ideje előtt a sűrű pisilés és a kibírhatatlan mellfájás. Most a pisilés még megvan és a mellem is érzékeny de már nem olyan...
2008. jún. 17. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a pecsételést azért kérdeztem, mert tapasztalatot gyűjtök és az eredfmény az, hogy aki pecsétel, azoknál sokkal nagyobb a korai vetélés is. Amit eddig kiderítettem az az, hogy nincs elég sárgatest ami megtartsa a magzatot és ezért megy el...
2008. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint az arányok nagyobbak, nem a vetélés a nagyobb. Nekem is van pecsételésem, és most kicsit félek, hogy mi lesz ha teherbe esek, nehogy elvetéljek még az elején.

Nagyon sajnálom ami történt! Kérdezz rá feltétlen a pecsételésre is! Amúgy ha ilyen korán elmegy a "baba" akkor valószínű nem tapadt meg rendesen sem, és felszívódott, tehát nem fog találni semmit. Ez a jobbik eset, hidd el, sógornőmnek 2x volt vetélése, elsőre műteni kellett a "bentragadt" embrió miatt. Mellesleg neki is van pecsételése a mensi előtt.

2008. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok szerencsét Neked..
2008. jún. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!