Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elött egy héttel mindjár...

Mensi elött egy héttel mindjárt megjön érzés mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ilyen korán sose szoktam ezt érezni, általában csak akkor érzem mikor megjön. Ovukor együtt voltunk,de megszakítással
2013. máj. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy hamarosan megjön.
2013. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy hamarosan megjön.
2013. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első kettőnek is lehet igaza, de lehet felfázás is, vagy a beágyazódás is járhat enyhe alhasi görcsökkel. Szóval lehet belőle bármi! Nem lehet ezt egyértelműen leírni, hogy meg fog jönni! Is-is! "Ilyen korán sose szoktam ezt érezni" Erről annyit, hogy nincs 2 egyforma ciklus. Sajna én tudom. Mindig ha egy kicsit mást éreztem, már rögtön boldog voltam és beleéltem magam. Szóval ne add fel se és ne is éld bele magad, mert ebből bármi lehet, de szívből kívánom Neked a babásodást!!!
2013. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint kb. 3 napja érzem ezt, meg 2x hányingerem lett a kávétól, ma napközben pedig csak úgy rámjött. Tudom, hogy mindez korai lenne, de nem képzelek be semmit, mert augusztustól állnánk rá a babóra és ezért tünt fel, hogy ilyen korán sose éreztem még ezt. Pont emiatt írtam, hogy megszakítás volt, de azt is tudom, hogy nem 100%.
2013. máj. 16. 21:31
 5/5 Hannkah ***** válasza:
Nekem is ez volt egy héttel menzi előtt egy héten keresztül, nekem babát jelzett.
2013. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!