Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után "mindjárt...

Peteérés után "mindjárt megjön" érzés lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne hogy baratnomnek április 2.-an jött meg. 7 napig tartott majd mi a mensi utani ötödik napon voltunk egyutt. Az április 13. Átlag 31 napos ciklusai vannak.Április 18-24 panaszkodott hogy faj a bal petefeszeknel illetve a hasa. Lehet ez ovulacio vagy mar beagyazodas? Április 25.-én nagyon fájt neki egésznap a jobb oldala. Lehet hogy csak a levegő szorult be vagy azon az oldalt szabadult ki a pete? Illetve Április 25.-én mindjárt megjön érzése volt. Lehet ez ovulációs folyamat? Vagy akár ez már a beágyazodás is lehet? Május 3.-án kellene hogy megjöjjön neki. Áprlis 13.-án voltunk együtt de nem élveztem elbenne hanem csak elsőnek az óvszert fordítva kezdte feltenni és utána megfordítottuk. Előtte szárazra levolt törölve a nemiszervem. De mégis benne van a pakliban hogy miközben fordítva kezdte rátenni egy egészen kicsi rajta maradt az óvszeren. Naptár szerint 19.én kellett volna ovulációnak lenni-e de ha még akkor is volt. Akkor 7nap alatt simán elhalnak a spermiumok nem? 13-19 között.


Köszönöm a válaszokat


2013. ápr. 28. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem kell a "barátnő" nevében írni, ez egy anonim oldal!


"voltunk együtt de nem élveztem elbenne hanem csak elsőnek az óvszert fordítva kezdte feltenni és utána megfordítottuk. Előtte"


Nekem ismígy kezdődött a várandósságom! Mensi előtt 1 és fél héttel, mindjárt megjön érzés!

Tulajdonképpen, ha gumit használtatok és jól használtátok kevés esélye van a teherbe esésnek!

És igen, lehet a peteérést érezte! Én is így éreztem meg, hogy mikor van peteérésem!


18+2hkm

2013. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mások véleményét is meghallgatnam. Ezert akinek van gondolata ezzel kapcsolatban írjon bátran!
2013. ápr. 28. 13:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked folyamatos volt a mindjart megjon erzes ? Mert neki csak egy nap volt utana semmi.
2013. ápr. 28. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, nekem folyamatos volt utána, egészen a 12-13. Hétig éreztem.
2013. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es mellette milyen tüneteid voltak mikor a mindjart megjon érzést erezted?
2013. ápr. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!