Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után is alhasi görcs,...

Mensi után is alhasi görcs, mindjárt megjön érzés? Mitől? (23 L) tovább lennt.

Figyelt kérdés
Ápr. 18-20ig mensiztem. Nem volt túl sok. elkezdtem szedni a következő adag gyógyszeremet (Cypromixet). (Véletlenül hagytam ki egy szemet de másnap potóltam épp benne voltam a 12 órában.) S amióta elkezdtem szedni a gyógyszert állandó, szinte állandó jelleggel megjön érzésem van. Mellé társult fehér nyúlós folyás. De nem sok. Mitől van ilyen érzésem? Általában pár napig tart ez az érzés, nah de ilyen sokáig? Volt már pár napja éles szúrás a méhemnél. De az azóta nem jelentkezett. Nektek valami hasonló? Előre is köszönöm!

#görcs #Cypromix #kimaradás #mensi után megjön érzés #pótoltam
2013. máj. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak 2 napig tartott a mensid? Mindig ilyen rövid?

Szerintem holnap reggel a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet.

2013. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ebben az évben így jött meg. 3 napra.

Dokihoz feltétlen megyek, csak gondoltam, van e másnak is ilyen jellegű problémája, aki nálam többet tud.

Ha az előző havit nézem, akkor 18-a körül kell megjönnie.

Talán akkor csinálok tesztet. Nem most szeretnénk babát, ezért is szedek gyógyszert. De csak most ebben a hónapban van ilyen problémám. :( Köszi, hogy válaszoltál!

2013. máj. 8. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kihagyott szem miatt elindult a peteérésed, de bármi lehet az orvos majd megmondja.
2013. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet igen,hogy attól. Szerinted teherbe is estem? Bár csak akkor hagytam kis. Amúgy mindig beszedem/tem. Holnap kérek időpontot.
2013. máj. 8. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemleges választ sajnos nem tudok adni csak a saját tapasztalataim.. Egy évig szedtem fogamzásgátlót, nagyon sokszor felejtettem el bevenni(kb havonta egyszer) és nem lettem terhes, azóta megszakítással vagyok a barátommal ismét egy éve és még semmi..de ez egyénfüggő is lehet,de nyugodj meg szerintem :)
2013. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy vissza jöttél, és válaszoltál! (Már ha egyedül Te írtál nekem :) Szép estét! :-)
2013. máj. 8. 21:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam ma dokinál, azt mondta, lehet, hogy baba. De még semmit nem lát. Ha nem jönne meg, akkor menjek hozzá vissza.

Még van 3 napom a gyógyszerből... Hát, majd meglátjuk lakik-e bennt valaki :)

2013. máj. 10. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!