Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pontosan 1...

Menstruáció előtt pontosan 1 héttel vizes folyás tuti a nem vártat jelzi, ugye?

Figyelt kérdés
Peteérés környékén volt nyákom, utána szárazság, majd fehér folyás egy kevés és most 1 héttel a nem várt előtt állandóan azt érzem, hogy folyok.Színe nem igazán van. Igazából szinte mindenhol azt olvastam, hogy mensi, de azért megkérdezem, hogy másnak ennek ellenére sikerült-e. Alhasi görcsöket, szurkálásokat már elég régóta érzek, de lehet fel is fáztam...Mellem duzzadtabb, viszket a mellbimbóm, de nem igazán fáj.Ez megint egy sikertelen hónap, ugye???

2013. máj. 16. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem mindig így van, és még sajnos nem estem teherbe :(
2013. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne keseregj, pláne ne előre, hisz még bármi lehet. Türelem eljön a mi időnk is!!! (nekem egy hete meg kellett volna jönnie,de semmi és a teszt is negatív, én is rágom a kefét, hogy mi van :( )
2013. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz ez, hogy minden hónapban várod, hogy na most és akkor jön az a nagy csalódás. Eddig minden hónapban bebeszéltem és produkáltam magamnak a létező összes tünetet. Most abszolút racionális voltam/vagyok, és teljesen olyan tüneteim vannak, mint a piroska előtt, és begőzöltem, hogy megint nem sikerült. Pedig érzem, hogy velem minden okés, a páromnál meg tudjuk, hogy minden okés...:((( Nálam biztos, hogy a sok stressz miatt van...Ezen meg van és nem tudok rajta változtatni. Bocsi, csak most kijött belőlem minden!
2013. máj. 16. 20:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Tuti az ilyen esetekben sajna nincs :) Ettől még simán megjöhet.
2013. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az hogy érzed, hogy minden rendben sajnos nem elég. érdemes legalább egy teljes vérképet csináltatni, meglepő dolgok derülhetnek ki.
2013. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Olyan vérképre gondolsz, amin a hormonokat is nézik? Mert olyanon nem voltam. De a házi orvos kért nem rég teljes vérképet és minden a lehető legnagyobb rendben. Szerintem példaként lehetne mutatni az eredményemet. SZép aranyközépút mindenhol. :-D Egyébként a hormonosat fontolgatom. Ha most megjön (és meg fog), akkor megyek nődokihoz én is, és kérem a vizsgálatot.
2013. máj. 16. 20:17
 7/18 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: Sajna simán meg is fog! :-D
2013. máj. 16. 20:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen olyanra gondolok, mert nekem is ez volt, hogy a háziorvos lobogtatta többször is a papíromat, hogy rég nem látott olyat,amin nincs csillag,minden ok, hajrá a babáért, erre a hormonvizsgálaton kiderült az alacsony d vitamin szint, a pajzsmirigy probléma, és a peteérés hiánya :(
2013. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, hogy én is megértem egy ilyen vérvételre!!! :-) És azóta sikerült a babó, vagy gyógyszeres kezelést kapsz?
2013. máj. 16. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:
sajnos nem, pedig ez már egy éve kiderült,(előtte egy évig próbálkoztunk) azóta többféle bogyót is kaptam, kapok, de egyenlőre hiába :(
2013. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!