Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valahogy befolyásolni...

Lehet valahogy befolyásolni (apróbb módon, pl. peteéréskor próbálkozni) a baba nemét? Manapság fiú vagy lány születik gyakrabban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
7-es, amúgy rosszul tudod, mivel a hím ivarsejtek a gyorsak, a lányok pedig a túlélőbbek. Tehát ha ovu előtt vagytok együtt, akkor a lány az esélyesebb, ha ovu napján akkor pedig a fiú. Nyilván ez nem azt jelenti hogy akkor ha ovu előtt vagy együtt 2 nappal a pároddal akkor el is könyvelheted hogy tutira kislány, csak nagyobb rá az esély. Mostanában nálunk is lányok vannak többen, a kisfiú a ritkaság.
2013. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Felénk lányok születtek többen.
2013. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi! én is úgy tudom, hogy ovu előtt kb 2 nappal lányra van nagyobb esély, ovukor és utána pedig fiúra.
2013. máj. 17. 09:55
 14/14 marki_2 ***** válasza:

Én Jónás naptárral próbálkoztam, kislányt szeretnénk. Elméletileg :D erre van esély.

[link]

A lap alján le vannak írva a lépések, hogy tudod megnézni a születendő baba nemét. Természetesen semmi sem 100%. :)

Illetve igyekeztünk arra figyelni, hogy az Y -ok gyorsabbak, de X-ek tovább élnek. :)

2013. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!