Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi van szerintetek?...

Most mi van szerintetek? Eddig értettem a görbéim, de ez most feladta a leckét!

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 2. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

HÁt ha fent marad a hőd akár most lehetett az ovud.Amúgy hány naposak a ciklusaid? Egyébként a mostani görbémet én sem tudom értelmezni azt sem tudom mikorra ne várjam. Itt az enyém:

[link]

2009. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ma legyetek mindenképpen együtt a pároddal! Mult havi ciklusod alapján ma lehet péd. Ha fent marad a hőd. De szeresd meg apucit ma!
2009. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
28-33 naposak, mikor hogy, de eddig egyértelműen kitudtam venni mikor van ovum, de most... basszus :) én se tudom mikorra ne várjam :) tied se rossz, de ha az előző ciklusod nézzük akkor a napokban ne várd :)
2009. okt. 2. 11:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megszeretgetem akkor ma is :)))
2009. okt. 2. 11:40
 5/15 anonim ***** válasza:

SZiasztok , az ovud nem 13. napon volt?

Az előző válaszadót azért nem értem , mert a mhónap szerint számol, és a mhónapban 24 napos volt a ciklusod, ma meg a 23. nap van. Hogy lehetne ma az ovu?

2009. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsánat én most nézem nem a kérdező görbéjét nyitottam meg , ezért nem értettem. Bocsi

Sok sikert mindenkinek.

2009. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Neharagudj de ez olyan mint egy ekgs papír. elni Tényleg nem bunkózni akarok. Most mutattam meg a férjemnek a görbédet ő mondta. Én ezért nem vezetem, én nem tudnám mikor kell sexelni ilyenekböl.
2009. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! :D De ez tényleg olyan, ezért nem vágom most én se, eddig normálisan kitudtam venni, de ez... :D
2009. okt. 2. 13:30
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link] Itt nyaralni voltunk, de még ezen is jol látszik mikor volt ovu! Ezekhez képest a mostani, agyrém :D

2009. okt. 2. 13:36
 10/15 anonim ***** válasza:
13:28-as vok. Szerinted van értelme a hő vezetésnek, én is gondolkodom rajta, hogy el kellene kezdeni vezetni. Most kaptam closztit.
2009. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!