Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki már korán (10. dpo)...

Van aki már korán (10. dpo) elkezdett tesztelni és mire feladta volna, akkor lett pozitív?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen itt vagyok példának én.

Mondjuk az én esetem ennél összetettebb.


3. hónapban jött össze a lányom,mind a 3 ciklust végigteszteltem. Pé után nem sokkal kezdtem,tudtam,hogy sok negatív lesz,de nem érdekelt,nem tudtam várni,azt akartam,hogy ha tényleg sikerült,akkor azonnal látszódjon minél hamarabb.

Abban a hónapban,amikro sikerült,azt hiszem 4 nappal nemvárt előtt lett először pozitívam (halvány) ami időben jelent meg. (Előtte egy nappal is már volt pozitív,de az csak 1 óra múlva jelent meg,így annak nem hittem)


Aztán ahogy közeledett a mensi napja,egyre erősebb lett a csík,mígnem aztán a nemvárt napján megjött.

2 napig tartott a vérzés,sokkal élénkebb volt mint szokott,és rögtön pirossal kezdődött, (nem úgy mint mensikor,amikor először barna jön).


Elmentem ügyeletre,nem láttak semmit,mondták menstruálok,ez van.


A kislányom most 2 éves.


Kérdésedre válaszolva,igen,én már feladtam a nemvárt napján,hisz véreztem. Mégis lett egy egészséges gyermekem.

2011. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan jó ilyen történetekről hallani!Gratulálok neked!Köszönöm a válaszod!
2011. máj. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!