Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kis mama itt aki...

Van olyan kis mama itt aki novemberre van kiírva?

Figyelt kérdés
Én november 8-ra vagyok kiírva és jó lenne ha lenne itt olyan aki velem egy idős terhes lehet!
2013. máj. 17. 11:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
szia.en is november 8-ra vagyok kiirva:)hogy vagy?:)
2013. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De örülök! Hát jól vagyok de még nem érzem a kicsit a hasamon se látszik még! De az orvos meg mindent rendben talált! És te, hogy vagy?
2013. máj. 17. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én november 3-ra vagyok kiírva. Van két fiam, a pici kislány (14 hetesen voltunk 4D UH-on, ott kiderült).

Betöltött 12 hét óta érzem a mozgását, de nagyon enyhén és ritkán (napi 1-3x), talán azért, mert mellső fali a lepény.

A pocak még nem látszik, sajnos elég nagy túlsúlyal kezdek, így jó darabig nem is fog, de már érzem a súlyát.

Véda Zoé lesz a neve.

2013. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ananke ***** válasza:
Szia!Én november 6-ra vagyok kiírva.Picit látni a pocim,de mozgást nem érzek.Fizikailag már jól vagyok szerencsére.
2013. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én Nov 9-re várom a 2. babámat! :D
2013. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De jó hogy ennyien írtatok :)!!! Én is várom már hogy érezzem bár biztos nem fogom még egy darabig mert nekem ez az első babám de nagyon boldog vagyok én is és a párom is! Ti hol fogtok szülni?

Én Hatvanban!

2013. máj. 17. 12:46
 7/12 Ananke ***** válasza:
Nekem is első baba,szóval még pár hétig lehet nem érzem még.Én Bp 11.kerület Szent Imre kórházba fogok szülni ha minden igaz.
2013. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5.ös vagyok!


látni már látni valamit, bár a lányommal nagyon megnyúlt a hasfalam :S


Mozogni már nagyon mozog! :D


Én a Bajcsy Kórházba fogok szülni ha minden jól megy, de ez még változhat

2013. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! November 7 a dátum, de mindig egy héttel nagyobbnak mérik:-) van már egy lányunk, a pici fiúcska lesz, ma derült ki:-) :-) :-) A Szt. Imrében szülök majd, ja és jó nagy mar a pocakom...átadjak a helyet a villamoson meg minden,szóval nem csak én gondolom így....ja és nagyon kis bugis a kisfiam:-)
2013. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ananke ***** válasza:
9-es had kérdezzem meg,fogadott orvosod van,vagy majd az ügyeletesnél születik a picur?
2013. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!