Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után egyből baba?

Figyelt kérdés
Április 27-én hagytam abba a gyógyszert, a szünetben nem jött meg.Azóta nem védekezünk, és iszonyatosan fáj a mellbimbóm, egyszer szédültem is,folyamatosan éhes vagyok,ha eszek akkor meg hányingerem van.Tudom,még koraiak lennénekezek a tünetek,de lehetséges,hogy teherbe estem?Vagy csak ürülnek a hormonok a szervezetemből?
2013. máj. 17. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteket várandósság miatti hormonváltozás okozza, akkor egy tesztnek már ki kell mutatnia. Csinálj egyet és kiderül, hogy csak nagyon szeretnéd, és ezért érzed ezeket, vagy valóban van valami. A tabletta már kiürült. Ezek a maiak nagyon alacsony hormontartalmúak, 1-2 nap alatt ürülnek. Ezért is gond, ha valaki elfelejt bevenni egy szemet. Drukkolok! :) 14 hkm
2013. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen korán kimutatná?Akkor reggel rohanok is egy tesztért.:)
2013. máj. 17. 20:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert csak 28-án (nem)kéne megjönnie..:)
2013. máj. 17. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában leghamarabb 15 napos terhességet mutat ki, tehát a legutóbbi lehetséges termékeny szexre számolj rá 2 hetet, és akkor tesztelj reggeli pisiből, és így megbízható lesz az eredmény!
2013. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.akkor az még simán 10nap ahogy utána számoltam.csak az is kérdé, hogy gyógyszer után egyből van peteérés???vagy ez egyénenként változó?
2013. máj. 17. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:

"a szünetben nem jött meg"

Esélyes, hogy már előtte teherbe estél.

2013. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gyógyszer mellett?Vszont múltkor teszteltem amikor kimaradt a szünetben,denegatív lett!

Amilyen türelmetlen vagyok,veszek két tesztet egyikt megcsinálom holnap reggel,a másikat pedig 2hét múlva.:)

2013. máj. 18. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy ismerósöm van, aki tabi mellett lett terhes! Sose tudni! Tesztelj, és légyszi szólj nekünk is! :-)
2013. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

voltam dokinál,nincs baba.:(és tegnap meg is jött.

na de csak pozitívan!:)

2013. máj. 24. 14:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam a regi kerdeseimet.hat ez volt az utolso mensesem.:-)23-an lesz 7honapos a kisfiam.:-)
2014. szept. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!