Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok ezen második csíkot?

Láttok ezen második csíkot?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam rendesen fotózni, homályos az egész! 12. dpo, vagy 13. Kórházi teszt! Szabad szemmel jól látható, ilyen a görbém és nem bírtam ki!

Fényképen nem látszik, hátha valaki lát, kár hogy ilyen rossz minőségű.Pár nap múlva tesztelek újra:)


[link]


Íme a tesztek, bár így semmi nem látszik. Valaki át tudná tenni nekem negatívba?


[link]


[link]



2013. máj. 18. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy csík van rajta.


Bár nem egészen értem a kérdést. Ha szabad szemmel látszik, a képen meg nem, és ezt te is tudod, akkor mi értelme volt feltenni a kérdést?

A görbe alapján jó esély van a terhességre, de ez a eszt egyelőre eléggé negatívnak néz ki. Majd 1-2 nap múlva tesztelj reggeli vizeletből.

2013. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert hátha valaki átteszi negatívba!
2013. máj. 18. 16:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott valami,de alig látszik. Szerintem két nap múlva próbáld megint. Nekem is csak 14 Dpo-n lett pozitív halványan, de láthatóan! :) Sok sikert.
2013. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is mintha lenne ott valami érzésem van, de nem biztos. Két-három nap múlva újra teszt!
2013. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én csak egy csíkot látok.
2013. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most nagyon szédülök, forog velem a világ. Kétszer voltam már terhes,kkor is ezt éreztem, sajna nem maradtak velünk, de most ez igen!!!!!


Facelle tesztet vettem két félét belőle, és egy Expectet:)Meg fogom ismételni, csak nem bírtam már a véremmel, gondolom nem vagyok ezzel egyedül a világon!:))

2013. máj. 18. 17:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Áttettem neked negatívba. Én ha nagyon akarom látni akkor mintha látnék egy világosabb csíkot is, de lehet hogy rossz helyen. Mindenesetre drukkolok! :)


[link]

2013. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A facelle teszttel egyébként nagyon vigyázni kell hogy ne időn túl nézd. Igaz, mindegyikre rá van írva hogy időn túl nem érvényes, de nekem ezelőtt sosem csíkosodott be utólag sem ha nem volt baba a dologban, viszont abból a tesztből 10 perc után mindig pozitív lett nekem.
2013. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amit csináltam az kórházi teszt volt, egy nőgyógyászati klinikáról, fogalmam sincs milyen érzékenységű lehet:)
2013. máj. 18. 17:56
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak aki áttette negatívba:)))
2013. máj. 18. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!