Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Ma csináltam egy...

Szerintetek? Ma csináltam egy tesztet és én látok rajta egy nagyon halványka második csíkot. De nem akarom bebeszélni magamnak mert már nagyon sok csalódás ért. A kép nem a legjobb minőség.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. dec. 5. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A képen én nem látom a második csíkot, persze, élőben, lehet, hogy ott van. Úgyhogy, türelem, várj pár napot és tesztelj újra:) Ráadásul ez nem a legjobb minőségű teszt, lehet, egy másfajtán már erősebb is lenne. Sok sikert!
2012. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ez -.
2012. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez negatív.

Ha halványan, de akkor is látni lehetne a második csíkot, itt viszon nyoma sincs.

Késik a mensesed?

2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én teljesen negatívnak látom, de ha később történt a peteérés, akkor még nincs kizárva a terhesség, ilyenkor ha nem egyértelműen pozitív, akkor érdemes várni pár napot és akkor már biztosabb.
2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom, sehol nem látni halványan sem a második csíkot.
2012. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem látok 2. csíkot, de nagyon rossz minőségű képeket tettél fel, ezért lehet, élőben látszik és ott van. Persze az sem mindegy, a nemvárthoz képest hányadik napon teszteltél.
2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Jaj, ne mondjátok, hogy ez negatív:) A teszt lehet attól halvány (jós) pozitív, csak a kép nagyon rossz minőségű. Nekem volt már ilyen tesztem több is, élőben pozitív halványan, de az ezredik képen is negatívnak látszódott.

Bármi lehetséges. De pár nap múlva újra kell tesztelni, ha van is, még nagyon kevés a HCG.

2012. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már nagyon régóta próbálkozunk és hát egy kis reménysugár mindig van :)

Holnap kéne megjönnie azért csináltam egy tesztet, hátha...

De élőben tényleg olyan mintha ott lenne a csík, lehet hogy holnap ismételnem kéne? Lehet ebből még valami?

Ne legyek elszontyolodva?

2012. dec. 5. 15:55
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne éled bele magad!

Holnap ha mém jön meg, akkor pénteken első pisiből tesztelj. Ne ámítás magad!

2012. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem jön össze, mert így erőlteted. Ha nem jön meg holnap, akkor köv. nap tesztelj.
2012. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!