Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a Gabriel teszt...

Ha negatív a Gabriel teszt akkor tuti nem vagyok terhes? Folyt. Lejjebb!

Figyelt kérdés
Ápr.3. jött meg utoljára de akkor fogamzásgátlót szedtem. Már későn jutott eszembe,h. elfogyott, nem volt alkalmam receptet iratni. Úgy emlékszem csak 1x vagy 2x voltunk együtt a férjemmel azóta de akkor is vigyáztunk. Viszont nem akar megjönni de már napok óta szétszakad a fejem meg nagyon türelmetlen, ingerült vagyok a gyerekekkel is. Ma már mintha a mellem is érzékeny lenne és pár napja azt hittem mindjárt megjön de nem jön! Tegnap csináltam egy Gabrielt, teljesen negatív volt. Magától nem 28naposak a ciklusaim hanem 32-35 de már ha a 35napot nézem akkor is késik 10napja. Ennyire megbolondultak a hormonjaim,h. most nem szedtem be a fogigátlót? Csak 3 hónapig szedtem egyébként, előtte kb. 6éve szedtem utoljára. Vagy létemzik,h. egy 6-7hetes terhességet nem mutat a teszt? A meglévő 2 gyerekemet mutatta rendesen!
2013. máj. 18. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos, én szintén 9 napos késésnél teszteltem x-epil tesztcsíkkal, de akkor már olyan pozitív volt, hogy előbb jött ki a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Gyakorlatilag azonnal ott volt, ahogy a tesztcsík felszívta a vizeletet. Ellenben barátnőmnek volt úgy, hogy mikor babát várt, 6-7 hetes volt, és két tesztet lőtt el, mindkettő negatív volt. Elment orvoshoz, és vérvételre küldték, ahol ugye rögtön visszajött a pozitív eredmény. Szóval, lehetséges, hogy nem mutatja ki, ellenben nekem 9 nap után garantáltan és egyértelműen kimutatta a teszt.
2013. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez vajon ugyanazon az emberen belül is változhat? Mert nekem a második terhességemnél, a nemvárt napján olyan pozi tesztem lett, hogy le se tagadhattam volna. Akkor lehet, hogy most elbújik? :O Hozzáteszem nem akarunk több gyereket. A kicsi is még csak 15 hós.
2013. máj. 18. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindig gabriel tesztet használtam és nekem mindig az igazat mutatta :) szóval ha negatívat mutatott lehet az csinálj még egyet :)
2013. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel minden terhesség más (gondolom, te is tapasztaltad, hogy más volt a terhesség eleje, közepe és vége, meg a szülés), szerintem, benne lehet a pakliban, hogy egy személynél is adódhat másként a terhesség kimutatása. Sajna, ebben nem tudok tapasztalati példát mondani, mert a barátnőmnek egy kislánya van, és nem terveznek kistesót.

Egyébként a Gabriel tesztet gyakorlatban nem ismerem, bár hallottam róla. Én az x-epilt használtam, és mikor babát vártunk, mindegyik fajtája (a vékony, tesztcsíkos és a vizeletsugaras is) egyértelmű pozitív lett, nagyon gyorsan. Mikor nem volt babánk, akkor teljesen egyértelmű negatív volt, semmi elcsúszott, halvány, maszatos tesztvonallal.


1. válaszoló

2013. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatok szerint lehet, van olyan, akinél már bőven akkor mutatta csak ki, amikor látszott ultrahangon is minden. Szerintem vegyél egy másfajta típusút, hogy az mit mond - akkor kiderül, nem volt-e gondja a tesztnek.

Ha az is negatív, de a tünetek fennállnak, érdemes lenne felkeresned a nőgyógyászt. Lehet, hogy terhesség, csak a teszt nem mutatja a kevés hcg miatt, de az is lehet, hogy más nőgyógyászati probléma, ciszta, bármi. Jobb időben kideríteni az ilyet.

2013. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, kedves kérdező, ha nem történt kési peteérés, akkor a teszt negatív eredményében bízhatsz...Én is voltam pont így ahogy te, volt, hogy gyógyszer után 72 napra jött meg..:) Aktus után 14. napot számolj, tesztelj, ha negatív, csak a hormonjaid szórakoznak..:)
2013. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*kései peteérés
2013. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ha nem jön meg keddig akkor csinálok egy másik fajtát de reggeliből Azt is olvastam,h. ha túl vizes,híg a pisi az se jó és nekem nagyon az volt még fel is tünt. Különben nem hinném,h. terhesség de meglátjuk.
2013. máj. 19. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, simán lehet, hogy túl híg a vizelet, és emiatt nem mutatja ki rendesen. A Hcg mennyisége átlag 2 naponta duplázódik, és annyiféle és fajta teszt van, amiknek az érzékenysége is más és más... Van, amelyik 10-es, 25-ös és 50-es érzékenységű. (Tán van másféle is...) Ez ugye a szükséges HCG mennyisége mutatja, amire reagál két csíkkal a teszt. Ezt nem tudom pontosan, de lehet, hogy a Gabriel 50-es...

Amit mondtál, hogy kedden újratesztelsz, az jó gondolat. Az X-epilt ajánlom, az megbízható, de a Predicator Early... az valami borzalmas megbízhatatlan.


1. válaszoló

2013. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi csak a fejfájás meg a derékfájás. :(
2013. máj. 20. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!