Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a Gabriel teszt...

Ha negatív a Gabriel teszt akkor tuti nem vagyok terhes? Folyt. Lejjebb!

Figyelt kérdés
Ápr.3. jött meg utoljára de akkor fogamzásgátlót szedtem. Már későn jutott eszembe,h. elfogyott, nem volt alkalmam receptet iratni. Úgy emlékszem csak 1x vagy 2x voltunk együtt a férjemmel azóta de akkor is vigyáztunk. Viszont nem akar megjönni de már napok óta szétszakad a fejem meg nagyon türelmetlen, ingerült vagyok a gyerekekkel is. Ma már mintha a mellem is érzékeny lenne és pár napja azt hittem mindjárt megjön de nem jön! Tegnap csináltam egy Gabrielt, teljesen negatív volt. Magától nem 28naposak a ciklusaim hanem 32-35 de már ha a 35napot nézem akkor is késik 10napja. Ennyire megbolondultak a hormonjaim,h. most nem szedtem be a fogigátlót? Csak 3 hónapig szedtem egyébként, előtte kb. 6éve szedtem utoljára. Vagy létemzik,h. egy 6-7hetes terhességet nem mutat a teszt? A meglévő 2 gyerekemet mutatta rendesen!
2013. máj. 18. 21:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem Pont Predicator early-t vettem vagyis azt adta a gyógyszertáros. Mondtam, hogy olcsó legyen de ne Gabriel mert az már megvolt. :) Csont negatív lett! 2 órája csináltam, erre most meg megjött! :) Kár volt elpocsékolni, várhattam volna holnap reggelig! Köszi mindenkinek!
2013. máj. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!