Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha nem várt...

Lehetek terhes, ha nem várt napján megjött, de csak egy napig tartott? A második napon már enyhe barnázás, ma meg már szinte semmiRendszeres 28 napos ciklusaim vannak 4-5 napig tartó vérzéssel.

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet és én se tudom,h mitől lehet. Mindig 4-5 napig tartott nálam is,most meg hétfőn este megjött,kedden véreztem rendesen,szerdán cs barnázás. Mi próbálkoztunk is a babával és nem értem,h ez most mi lehetett.
2013. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia:)az első terhességem így kezdődött:)vagy baba vagy hormon probléma ebben a hónapban.És első napon rendesen megvolt?
2013. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát első nap általában 3-4 támpont használok el de most csak kettőt.aztán második nap csak egyet, de az se volt "tele". Viszont semmi tünetem nincs úgyhogy szerintem csak hormonális.csak kíváncsi voltam, hogy más járt már-e így.De ezek szerint Te igen:)és neked milyen jellegű volt a menstruációd?
2013. máj. 19. 13:02
 4/10 anonim válasza:
Nekem is megjött ma reggel. Első próbálkozós hónapunk volt ez több mint 10 szer voltunk együtt, peteéréskor is, és mégis megjött. Ugyanúgy fájt a hasam a ma reggeli menszim előtt, sőt talán még jobban is mint szokott, csak az volt a fura, hogy tegnap is készülődött már, halvány rózsaszínes váladékkal, nekem nem szokott ilyen lenni, hanem egyből rendesen megjön.. Még reménykedek hogyha csak pár napig tart ez a menzesz ( ami még most nem túl erős) akkor hátha baba van :) :(
2013. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem pont igy volt.. 36 hkm
2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azóta csak talán annyi tünetem van, hogy nem kívánok semmit.legszívesebben nem ennék semmit egész nap.

Csináltam 3 nappal ezelőtt egy Gabriel tesztet, (de délután csináltam és mielőtt csináltam előtte kb fél órával már pisiltem)ami negatív lett.

Szerintetek holnap reggeli pisiből csináljak még egy tesztet vagy felesleges?

2013. máj. 26. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj!
2013. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak nem látom értelmét, mert semmi tünetem nincs...és meg is jött két napra...van egy negatív tesztem....

Nem vagyok az a reménykedős fajta, sokat csalódtam már.

2013. máj. 26. 18:04
 9/10 AMINA54321 válasza:
Helo!latom regi topic de mi lett lett babab ? :D
2017. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem...ra ket honapra viszont igen:)
2017. máj. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!