Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy unjátok már az...

Tudom hogy unjátok már az ilyen kérdést, de örülnék a válaszoknak tapasztalatoknak. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a lényeg:menszem 4-dik napján(23-án) együtt voltam a párommal,védekeztünk pharmatex krémmel.nekem mindig kb 5-6 nappal hamarabb jön meg és a ciklus.hu szerint is most 18-án kellet volna megjönnie,de nem jött már egy hete széjjel görcsölöm az agyam szó szerint annyira fáj lent...a mellem időnként érzékenyebb.ma jelentkezett ilyen barnázás de olyan gyengén hogy még pecsétlönek sem lehet nevezni,éppen hogycsak van valami.a teszt az negatív pénteken csináltam,nem reggeli vizeletből.szerintem nem csináltam korán mert ha lenne baba akkor azt egy 25érzékenységű is kimutatná ha a 26ától számolom.a hőm alacsony reggelente 35,9 napközben 36,4.hányingerem is van meg hasmenés.most vagy vírus és ez miatt vagy nem tudom.Előre is köszi a válaszokat :)

2013. máj. 19. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
elírtam 23 tól számolom
2013. máj. 19. 23:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha biztos akarsz benne lenni, hogy nem vagy terhes, akkor irany a nogyogyasz es kerj egy vervetel altal meghatarozhato terhessegi tesztet.

Ez 100%-os!

2013. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, ezek nem tipikus terhességi tünetek.
2013. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!