Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira fogékony vagyok a...

Annyira fogékony vagyok a gombás fertőzésre, hogy már attól előjön, hogy a férjem belém élvez, pedig semmi baja, mert volt orvosnál Ő is. Mit tegyek, ellene? Szeretnénk kisbabát.

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál mindketten,neki nem találtak semmit,magától kijön ilyenek hatására,mint pl. ha belém kerül a sperma.Hogyan lesz így babánk?Van olyan kúp,amit fetehetnék szex után ,de nem akadályozza meg a teherbeesést?

2013. máj. 20. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ezt inkább tovább kéne vizsgáltatni más orvossal is!

Ettől még lehet babád, de jobb a fertőzések okát megtalálni.

Van gyógyszertári kúp, bár én ezt a várandósságom elején kaptam, hogy ne is legyen fertőzésem. Ez egy homeopátiás készítmény, amit a byógyszertárban lehet kapni receptre.

Én azt mondom, inkáb keress másik dokit, és járjatok a végére.

Mert ha a párod fertőzött, ugye rajta nem lesz tünet, de visszaadja neked a fertőzést, s így fertőzotek vissza egy,ást!

21+3hkm

2013. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A spermától nem jön elő gomba, biztos, hogy valamelyikőtökkel van valami, keressetek másik dokit!
2013. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ,mire gondolsz, én 3 évig küzdöttem ezzel. Aztán egy kivizsgálás alkalmával inzulinrezisztenciát állapítottak meg nálam és nem ettem többé finomított cukrot vagy fehér lisztet tartalmazó ételeket. Elmúlt a gombám és 4 éve nem jött vissza. A nődokim szerint a gombák emiatt (is) érezték jól magukat, és szaporodtak el. Próbáld ki egy pár hétre és meglátod, neked használ-e.
2013. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddíg hónapokig nem volt vele semmi gond,rákszűréssel egyben megcsináltak egy baci meg vírus leoltást(vagy mit) a doki azt mondta,hogy minden a legnagyobb rendben van,jobb nem is lehetne. A hónapban elkezdtünk próbálkozni a kisbaba érdekében és most úgy érzem,hogy felborultak a dolgok odabent.Holnap megyek orvoshoz ,de addíg is jó lenne ötleteket kapni,hogy hogyan tehetek ez ellen.

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. máj. 20. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem ugyanez a problémám. :-(
2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!