Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megálmodtátok azt hogy...

Ti megálmodtátok azt hogy teherbe estek és úgy is lett akkor? Vagy fiatal terhesen álmodtatok babákról? A nemét, haja színét? Bejött?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam,hogy szoptatok(akkor még nem tudtam,hogy babát várok) :)
2013. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt álmodtad? Akkor már babát vártál? de jó. Én tegnap álmodtam két gyönyörű babáról, ikrek voltak. Úgy keltem fel mind aki...nem is tudom, emlékszem hogy az álmomban olyan boldog és büszke voltam, fel sem akartam ébredni :)


Amúgy nem tudom hogy terhes vagyok e. Még várok, mert lehet, vagy csak bemesélem magamnak. Tehát, inkább én arra fognám, hogy amiatt hogy azt gondolom, folyamatosan az oldalon olvasgatok és lehet amiatt álmodtam ezt. ki tudja.

2013. máj. 20. 12:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos ellenpélda vagyok. Sorozatosan álmodom mensi előtt pozitív teszttel, hogy nézem és nem hiszem el hogy kétcsíkos... aztán amikor tesztelek, negatív lesz... :(
2013. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen nekem is volt hasonló. Nem jó érzés :(
2013. máj. 20. 12:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 3.-hoz, ilyen nekem is volt már, nem is egyszer :(
2013. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, sorozatban babával álmodtam, vagy amelyik álmot nem értettem megnéztem az álmoskönyvben, mind gyermekáldást írt :-) pedig évekig próbálkoztunk, sikertelenül, de abban a hónapban minden egyes nap Róla álmodtam :-) hajas babát láttam, akit elfelejtettem megszoptatni, hát jó nagy hajas baba lett :-) először kislányt álmodtam(van egy lányom már) később kisfiút öleltem a szülőszobán. Kisfiam lett. Én megálmodtam tényleg :-)
2013. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon jó hallani. remélem nekem is jelent valamit.

Nekem ikreim születtek, egy fiú és egy lány. minden úgy ment mint a valóságban kicsit leegyszerűsítve (igaz még nem szültem, de biztos így volt). ott volt a család, rokonok, és mutattuk be a babákat akik már kinéztek vagy 1-2évesnek :)

2013. máj. 20. 12:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mielőtt teherbe estem azelőtt 1 hónappal álmodtam h egy kislányt tartok a kezemben aki úgy néz ki mint én kis koromban, a mosolya pedig az édesapjáé! Karácsony után kiderült h babát várok, és már azt is tudni h kislány lesz! :)
2013. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ez megérzés, vagy, hogyan? tök furi. De azért gratulálok. nem győzöm hangsúlyozni, hogy remélem nekem is valóra válik, minden vagy hogy ikreim legyenek, de egy is elég lenne, már majdnem 2 éve várunk rá :(

Holnap veszek tesztet és akkor kiderül, hogy van e valaki a pocakomba, túl élve a menzeszt.

2013. máj. 20. 17:46
 10/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekem egyszer megjött, elvileg nem is kellett volna babára gondolnom!!! :-) mégis ezt álmodtam :-) nagyon szurkolok neked!!!! Írd majd meg, mi lett az eredmény!!!! :-)
2013. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!