Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánljátok az Elevit szedését...

Ajánljátok az Elevit szedését első terhességnél?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem telejsen mindegy mit szed az ember csak folsav legyen benne.
2013. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NEm, nem sok jót hallottam róla, inkább Gravida. Az magyar kismamák igényeinek van kifejlesztve.
2013. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az elevitet szedem , nekem is első baba lesz. Nekem nincs vele semmi gond, az értékeim is mindig jók. 28 hetes kismama
2013. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én az első terhesség előtt szedtem, aztán sajnos az a baba nem maradt velünk. (nem az Elevit miatt) Viszont én úgy döntöttem akkor jöjjön a baba amikor a testem alapból alkalmas a fogadására és nem csak azért mert vitaminozom magam. Nem szeretném ha a babám már most műanyagon élne. (Most vitaminok és minden kímélés nélkül ismét babát várok) De , hogy válaszoljak is. Szedhető első terhességnél is a vitamin, viszont ha vitaminok nélkül estér teherbe akkor semmi szükség rá. Úgy szeret a baba ahogy vagy. Folsavat viszont szedj! (klasszikus lila-sárga mintás dobozos 1400FT 50db napi 1db) Én nem ajánlom a vitamin szedést.
2013. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ladeevit a legjobb!
2013. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél Elevitet szedtem, semmi gondom nem volt vele.
2013. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
külföldön élő rokonomnak küldök postán egy dobozzal, csak gondoltam rákérdezek. kb 1 hónapos terhes, és nélküle esett teherbe.
2013. márc. 18. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan jó, hogy van, aki egyetért velem abban, hogy nem létszükséglet megvenni a méregdrága vitaminokat. Az egyetlen anyag, amit nem lehet természetesen eleget bevinni, az a folsav.

De általában megkapom (mint sok minden másra), hogy csak szeesküvés- elméleteket gyártok.

No, de persze, lehet szedni, ártani nem árt. A folsav ontos.

2013. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem

eredmény 58 centis és 4310 grammos baba volt most második terhességemnél biztos nem fogok szedni... Inkább figyelek az étkezésre Úgyis jön a nyár piac friss zöldségek :) Most 7 hetes vagyok majd most nyáron jól feltankolok szeptember októberben még lehet frissebb zöldséget gyümölcsöt beszerezni :) ... Fiammal ez esélytelen volt mert március végi baba...

2013. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, hanyadik terhességed, nyugodtan szedhetsz Elevitet!
2013. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!