Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 5. napja késik. Szombat...

Ma 5. napja késik. Szombat óta folyamatosan úgy érzem, mintha megjönne, de csak annyi, hogy hétfőn és ma kis barna folyásom volt. Érdemes vennem tesztet? Vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Viszont mintha állandó izgalmi állapotban lennék (furi...) és azért fájogat a hasam. Persze rettegek mindkettő választól. Sok gondom volt, hogy a fog.gátló után rendberakjon a doki, majd két év kellett hozzá. Úgy 3-4 hónapja menstruációkor olyan erősen érzem, ahogy leszakadnak a nyálkahártya drabjai, hogy azt hiszem mindig, kiesik a tamponom. Ez azt jelentené, hogy rendbejöttem - végre - és talán...
2008. jún. 18. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.nem vesztessz semmit.a barnázás meg terhesség alatt is előfordul.amikor én lettem terhes 5 napja késett orvoshoz mentem és már látszott a petezsák-a teszt kimutatja ha az vagy.sok sikert.14 hetes kismama
2008. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, remélem jobban fogom magam érezni, ha megtudom az igazságot.... :D
2008. jún. 18. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már régen teszteltem volna!Sok sikert!
2008. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de már annyit csalódtam, hogy ezért nem mertem még megcsinálni. :/ De most hátha...
2008. jún. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!