Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztnél a masodik...

Milla kérdése:

Gabriel tesztnél a masodik csíknak mennyire kell erősnek lennie? Én most csináltam a 2. -at (szombat és ma) és mindkettőnél halvány a második de latszik.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy kép róla, akkor biztosabbat mondhatnék, de valószínűleg babás vagy. :) :) Gratulálok! :)
2011. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt a tesztet használtam, és halvány volt eléggé a második csík!Most itt rohangál mellettem a 9 hónapos kislányom!Úgy, hogy azt hiszem, hogy gratulálhatok! :)
2011. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez a fajta teszt volt 2-szer is szellemcsíkos, és nem is volt baba... úgyhogy vigyázz vele. Viszont az én csíkjaim szürkék voltak. Ha a csík rózsaszín és úgy halvány akkor viszont szerintem baba van :)

2011. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem rózsaszín a második csíkom, próbáltam küldeni képet mert direkt csináltam, de nem tudom itt hogy kell...
2011. okt. 24. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem akkor ilyen volt a tesztem:


[link]


Nagyot csalódtam.... Azóta sikerült egyébként :)))) Itt szuszog már a kiságyba :))))

2011. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét késésnél is nagyon halványka volt és pár nap múlva már szinte nem is látszott rajta pedig a babám pont középidőben fogant mert 5+5 naposan voltam uh-án és már volt szívpulzálásunk is.



22hkm

2011. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek a babákhoz!!!:)

Megnéztem a képet, az enyém ennél erősebb, és a masodik csík ugyan olyan színű csak halványabb. Akkor az jót jelent?:)

2011. okt. 24. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, az nagy valószínűséggel jót jelent. Még egyszer grat. Első voltam :) :) :)
2011. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segitettetek :) :) :)
2011. okt. 24. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennél erősebb és rózsaszín, akkor nincs is miről tovább beszélni, GRATULÁLOK!!!! :))))))))
2011. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!