Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan teszt, ami full...

Van olyan teszt, ami full negatív, vagy egy idő után mindegyik szellemcsíkos lesz? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináltam közel 100 tesztet már életemben, kb. 10 féle márkából, drágát, olcsót egyaránt, még vaterásat is, e sosem láttam még szellemcsíkot. Vagy negatív lett vagy pozitív. Márkafüggetlenül nekem mindegyik korrekt volt. 14hkm
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó, sok olyan tesztem volt, ami száradási csikos, és az is maradt, olyan is volt ami full negatív majd szellemcsíikos, és még a kétcsíkos vagyis pozitiv tesztek közül is volt egy ami pár nap mulva már egy csikos, a másik ugyanugy 2 csikos maradt. nem tudom mitöl függ, biztos a koncentráltsága, illetve hogy hol tárolod, meg hogy mennyire áztatja el az ember...
2013. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én főleg X-epil, Gabriell, lilly teszteket csináltam soha nem láttam szellem csíkot, csak itt láttam szellemcsíkos tesztet amúgy még soha életemben.
2013. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat agyalok mostanában, főleg, hogy elvileg csak lombikkal lehet majd babánk, mégis eljátszom a gondolattal, mi van, ha most sikerült, de mégsem. Mert azért jó lenne tudni, hogy spontán is lehet kisbabánk.

Na, csak hogy a kérdésedre is válaszoljak. Egy-két kivétellel az összes eddig tesztemen volt szellemcsík vagy száradási csík. 4 éve próbálkozunk, tehát nem 2-3 tesztről van szó, főleg, hogy cukros vagyok, hamar tudnom kell. Eleinte azt hittem én csinálok rosszul valamit, de miután minden utasítást másodperc pontosan betartottam, hogy ilyenek a tesztek, megviccelik néha az ember lányát. Amiket eddig próbáltam és lett rajta valami csík: vaterás one step, x-epil, clearblue compakt. A facelle oké volt.

Már 4 napja késik, 3 x-epil és 2 clearblue halvány pozitív, egy alma patikás és egy facelle negatív. Szóval nagy bizonyossággal nincs baba, de nem értem miért nem jön meg, inkább előbb szokott. Utálok várni.

2013. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*betartottam, RÁJÖTTEM, hogy ilyenek...

kimaradt

2013. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem amikor nem voltam terhes, akkor az 1 nap múlva is full negatív volt a teszt, sose lett szellemcsíkos.
2013. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!