Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanoktól kérek segítséget...

Olyanoktól kérek segítséget akik voltak hasonló helyzetben ill. volt spontán vetélésük! Mi lehet ez és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy spontán vetélésem (6.héten), nem kellett műtéttel befejezni.Az orvos azt mondta minden rendben van, lehet tovább próbálkozni.A vetélés után 6 hétre jött meg először rendesen, csak első nap görcsöltem.Abban a ciklusban voltam dokinál, azt mondta minden rendben van.Azóta e hó 10-n kellett volna megjönnie de nem jött meg.Előtte már egy héttel picit véres folyásom volt, ami eltartott 2 hétig.Azóta semmi,és terhes sem vagyok.
2010. ápr. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! nem gond valószinüleg még nem állt be rendesen a ciklusod! mondjuk nekem missedem volt de 2 hónap kelett hogy normálisan beálljon!azért nagy megrázkodtatáson ment át a szervezeted! sajnálom a vetélést!
2010. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Bízom benne, hogy minél hamarabb sikerül újra teherbeesnem.
2010. ápr. 19. 18:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Második hónapja szedem az elevitet, remélem az is segít majd.
2010. ápr. 19. 18:49
 4/5 anonim válasza:
Szia! Te szerencsésebb vagy mint én, mert nekem február óta még nem jött meg egyszer sem :-(
2010. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az orvosoddal beszéltél róla?Ő mit mondott?

Nekem azt mondta, hogy valószínű még nem állt vissza a hormonháztartásom.

2010. ápr. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!