Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl rövid a második fázis? Ez...

Túl rövid a második fázis? Ez mire utalhat? Van valaki hasonló helyzetben? Ha ez probléma, hogyan lehet kezelni? Lehet így spontán teherbe esni? Bocsi a sok kérdésért, de kicsit félek, hogy baj van. :- (

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 18. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sárgatest elégtelenség. Ha meg is termékenyül a petesejt, nincs ideje beágyyazódni. Menj el orvoshoz, szerintem egyszerű gyógyszeres kezeléssel rendbejön ez a probléma. Kolleganőmnél is ez volt a baj, de kapott gyógyszert, és pár hónap alatt összejött a baba. Augusztusban szült.
2009. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem 12napos a luteálisod.és a 12-16nap a normális, 14 a nagykönyves. beágyazódás 7.napon kezdődik, 12.napon befejeződik.

vannak súlyosabb esetek is, például itt, ez sárgatest elégtelenség:

[link]

ha kételyeid vannak, egy dokival megbeszélhetnéd. minden jót.

2009. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én 11- napnak számoltam, ezek szerint az ovu napját is bele kell venni.
2009. dec. 19. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 11 naposnak számolom.

Nem feltétlenül kell neked orvos, hisz az előző ciklusod jó volt.

Akkor aggódj, ha 2-3 ciklus is ilyen.

Próbáld ki a teákat.

Mensitől cicka, mensi után málnalevél is, egészen pé-ig.

Pé-től palástfű tea.

Ezek beállítják a megfelelő hosszakat.

2009. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a következő menstruációig 12 nap telik el, hisz az ovu hajnalban történik..
2009. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ennyi a luteáris szakaszom és azt mondta a doki hogy teljesen jo.Ne aggodj.
2009. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!