Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok korai gyereket...

Mit gondoltok korai gyereket vállalnunk?

Figyelt kérdés
én 22 a párom 25 :)
2013. máj. 21. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
ez ennél azért bonyolultabb kérdés, nem kizárólag korfüggő! dolgozol? mióta? párod? mióta vagytok együtt? hol éltek?
2013. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Anyagiaktól függ:) Nekem ennyi idősen volt a fiam 2 éves.
2013. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
ha szerinted ennyi ez a kérdés akkor igen, korai :)
2013. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
most fejeztem be a tanulmányaimat, de már dolgozok is egy éve, 3éve vagyunk együtt fél éve jegyesek, együtt lakunk szülői házban,de külön bejárat, külön háztartás,van autónk,nincs kölcsönünk..a páromnak nagyon jó munkahelye van és közben sportol is,amiért fizetést kap...így? :)
2013. máj. 21. 17:57
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Nekem korai lenne de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

Ja és én nem a páromnak hanem a férjemnek szeretnék szülni.

2013. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha lelkiekben felkészültetek, akkor vágjatok bele. Az anyaságra meg kell érni. Ha te úgy érzed, és a párod is hogy itt az ideje, hogy szülők legyetek, akkor ne halasszátok. Én 28 évesen szültem, 7 hónapos a fiam, de picit bánom,hogy eddig halogattuk a dolgot.(mi mondjuk a hiteleink miatt vártunk,hogy visszafizessük a nagy részét, így több marad a babának). Nagyon jó érzés anyának lenni.
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Mi szintén 22 és 25 évesek vagyunk, több, mint 4 éve együtt, nekem még korai lenne, de ha ti szeretnétek és el tudjátok tartani akkor hajrá!
2013. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak a kort nézem, nem nem korai. ha 16 lennél na az korai lenne. Biológiailag (jól irtam le???belekavarodok.) pont jó kor. Beszéljétek meg, kétségeid mindig lesznek, nekem is van mai napig, (25évesek vagyunk) és lesz is főleg ha már meglesz a gyerek és agyalunk majd hogy jól neveljük e, stb..

2 éve próbálkozunk, ha tudtuk volna hogy ilyen nehezen jön hamarabb neki kezdünk.

Mondjuk én mindig is fiatalon szerettem volna anyuka lenni, mert még unokázni is szeretnék..

2013. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

két gyerekkel a hátam mögött

kislányunk 23 évesen született

kisfiam 26 évesen

most belegondolva,ha újrakezdhetném,várnék még,

persze imádom őket de akkor is így van.

2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Minden nap felkerül ide egy ilyen kérdés, legalább , de több is másképp fogalmazva.


És még mimdig a körülmények, és a rátermettség, na meg az önállóság függvénye.

Bővebben s jobban nem lehet kifejteni:)

21+4hkm

2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!