Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mennyire zavart...

Fogamzásgátló mennyire zavart be a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Már a fog.gátló szedése előtt össze-vissza volt menstruációm.kb 35-40 napos ciklusaim voltak, de mindig rendszertelenül össze-vissza. 5 éve szedek fogamzásgátlót és félek, hogyha abba fogom hagyni, mert kb 2 év múlva babát szeretnénk, akkor majd akkor fognak kiderülni a gondok, hogy nincs is peteérésem, stb... és hogy ezen csak a fog.gátló rontott...

kinek mi a tapasztalata?


2009. okt. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát igen.....Speciel nekem 10 év fogamzásgátló tabi után nem állt még mindig be a ciklusom. 2 éve hagytam abba mert babát szeretnénk de a ciklusaim 28-60 nap között mozog. Peteérés serkentővel beállt 30 naposra de híztam tőle sokat így abbahagytam! Remélem te nem jársz így:((
2009. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó előre hagyd abba. Én január óta ezzel kínlódok, és most volt az első rendes menzeszem. Soha többé fogamzásgátló! Én ráálltam a gyógynövényekre csak azokat eszem iszom, így lett először peteérésem. Nagyon rossz. Folyton idegeskedem és félek hogy nem lehetek terhes.
2009. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hosszú évekig szedtem fogamzásgátlót, tavaly novemberben hagytam abba, de iszonyatosan rendszertelen a mensim... van hgy egy -egy hónap ki is marad. Szerintem is időben hagyd abba, és védekezzetek óvszerrel addig, de hagyd a tested újra átállni a normális ritmusra. Ha gond van, ne akkor derüljön ki, amikor már babát akartok, mert akkor még lassabban telik az idő, és várni mindig a következő hónapot... hogy majd talán akkor lesz peteérés, stb. Sok szerencsét!!
2009. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenki más...Én 10 évig szedtem a fogamzásgátlót,én is féltem,hogy mi lesz,ha abba hagyom,de 2 hónap telt el és máris beállt 28 naposra a ciklusom.Azért célszerű időben leállni vele,akkor legalább nem fogsz idegeskedni annyira...:)

2009. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem anno 31-35 napra jött meg, a fog. gátló abbahagyása után (a 3 hónap szünet után) azonnal teherbe estem. Szóval, nekem nem zavart be, noha a három hónap alatt 44 és 42 napra jött meg (azaz nem állt be a normálisra).
2009. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló megzavart, ráadásul majdnem trombozist kaptam tőle. Gyógynövényekkel tettem helyre és most az egyik itteni válaszolótól kaptam egy nagyon jó tippet. Az Aviva módszer! Ez egy könnyű torna nőknek, amit megfelelő időben végezve ha kell meghozza a menstruációt, peteérést csinál, ha babát akarsz abba is segít, napra pontosan beállíthatod vele a ciklusod, de azt is hány napig tartson, fájdalmat csökkenti. Megvettem a könyvet és nagyon jó. www.avivamodszer.hu

Az Alexandra könyvesboltban kapni 2 vékony kötet az egész, 2400 ft az ára. Szerintem nagyon megéri, de nézzétek meg az oldalt.

2009. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt 12 év után simán az előtte rém hosszú 40-45 napos ciklusaimra. És elsőre jött a baba, amikor már óvszerrel sem védekeztünk (igaz nem néztem semmit, csak minden nap szeretkeztünk).
2009. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NE SZEDJ FOGAMZÁSGÁTLÓT! OLD MEG MÁSKÉPP! NE CSINÁLD MERT VELEM NAGYON KITOLT!
2009. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

valószínűleg elmegyek orvoshoz is, de szerintem ő is ezt fogja mondani, hogy időben hagyjam abba... megkéne nézni, hogy működik magától a rendszerem.

2009. okt. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!