Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyi ideig probalkoztatok...

Ti mennyi ideig probalkoztatok a parotokkal amig teherbe estetek? Mi mar 5 honapja probalkozunk sikertelenul. Valami tanacs?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első gyerek 4 hónap után jött, második elsőre sikerült.
2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban volt 1 éve, hogy próbálkozunk, ma jött meg :( Annyit tudok tanácsolni, hogyha bármi ciklusgondod van (legyen az csak 1-2 nap pecsételés menzesz előtt, vagy fogamzásgátló után szabálytalan ciklus), akkor azt már most vizsgáltassátok ki! Mi több, mint fél évet elvesztegettünk az orvosok miatt, pedig látszott, hogy a tabletta után nincs minden rendben, de nem akartak foglalkozni vele :S
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekünk az 5. hónapban sikerült! :) nyugiii! Az egészséges pároknál is gyakori, h az első 6 hó eredménytelen! Ne görcsölj rá, az nem segít! És össze fog jönni!! :) Sok sikert!
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Türelem mindenek előtt!!! Mi 3 évet vártunk,utána lombikból lettek trikreink. No,de ez nem az átlag! Vegyél LH tesztet,azzal pontosíthatod,mikor legyetek együtt.Szedj terhesvitamint is,ha majd összejön,sok fontos dolog van benne amire szüksége van babának és mamának.
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked: E és D vitamin, kismama vitamin, folsav. Párodnak D vitamin. És ne aggódj. Bőven benne vagytok még a normális időben.
2013. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4évig probálkoztunk.
2013. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
KOSZONOM SZEPEN MINDENKINEK.Nekem nincsen gondo a menzeszemmel, bar mostanaban 30napos a ciklusom. Pont tegnap mondtam a paromnak, hogy elkellene kezdenem szedni a terhes vitamint. Hatha :) Mar nagyon szeretnenk babat, bar igaz rengeteg a stressz lehet ez is gatolja? Mind a ketten egeszsegesek vagyunk, ugyhogy nem ertem mi lehet a problema . Mindenesetre koszonom mindenkinek :)
2013. máj. 22. 14:08
 8/11 A kérdező kommentje:
utolso : es 4 ev utan jott ossze???
2013. máj. 22. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy év után estem teherbe, de az a baba sajnos elment 9 hetesen.

Utána megint egy év kellett, akkor clostilbegyttel sikerült. Már 6 hónapos kisfiú.:-)

2013. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ooo, sajnalom. a picifiuhoz pedig gratulalok :))))
2013. máj. 22. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!