Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon elvagyok keseredve....

Nagyon elvagyok keseredve. Már február óta próbálkozunk, de semmi. A családomba szinte mindenkinek elsőre sikerült:- ( (! Nekem miért nem?

Figyelt kérdés
A páromat 2007-be műtötték egy here daganattal,igaz időbe vették észre,és csak megelözött kapott,nem kemot!A gyógyulási idő,elvileg letelt,de nem járt kontrollra!Lehetséges,hogy nem tud teherbe ejteni!Neki azt mondta a doki akkor,hogy tud gyereket csinálni,de félek,hogy nem!Orvoshoz pedig nem akar menni!
2013. máj. 5. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg el kellene mennie egy spermavizsgálatra (teljesen fájdalommentes, nem tudom mit félnek a férfiak)

A 2 hónapos próbálkozás még nem a világ vége, majd akkor aggódj, ha már 1 éve nem jön a baba. Mi már 4,5 éve várjuk, hogy sikerüljön. :(

2013. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kellene mennie orvoshoz. Egyébként ne aggódj, mi 4 évig vártunk rá egészségesen (!)
2013. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Februar ota?? Az nagyon keves ido! Meddosegrol 1 eves probalkozas utan beszelunk... Turelem kellene es nem stressz meg aggodas mert az meggatolja hogy teherbe ess.. Lehet hogy ezzel van a baj es nem a paroddal..
2013. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld rávenni a párod egy sperma vizsgálatra ha minden ok akkor csak a stressz!Mi majdnem 1 évet vártunk rá én is be voltam parázva aztán vettem ovulációs tesztet és a második ilyen hónapban megfogant a kisfiunk. Most 8 hónapos a drágánk!Ja nekünk ajánlották az E vitamint az nagyon jó a párodnak is sejtképző, javító. szedtük mind a ketten lehet ezért is sikerült. Dm-ben vettem. Napi 1-1 szem!Sok sikert és nyugi!!
2013. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Február óta??Vicces és kicsit komolytalan kérdés....más éveket próbálkozik.Ha nem hagy nyugodni a gondolat hogy 3 hónapja nem sikerül....menjetek orvoshoz és nézessétek meg magatokat!
2013. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha a párod elmenne orvoshoz. Próbálj meg vele beszélni újra meg újra erről hátha esetleg Ő is belátja, hogy ez nagyon sokat jelent. A 2-3 hónap próbálkozás nagyon kevés. Nem jelent semmit, hogy ez idő alatt nem jött össze. Mi tavaly szeptember óta próbálkozunk és még nincs bébike, pedig a lányom anno az első hónapban összejött. Ne aggódj, csak szeressétek egymást!
2013. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez még nagyon rövid idő. Nagynénémék 15 évig!!! próbálkoztak. Úgy hogy mind a ketten egészségesek voltak. Aztán mikor nem számítottak rá összejött. :)
2013. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elso baba ket ev meg normalisnak szamit.

Nyugi a gyerekaldast nem lehet surgetni ezert hivjak aldasnak.

2013. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy elsőre össze fog jönni, de 2 évet vártunk rá.

A párodnak mindenesetre nem ártana elmenni orvoshoz, már csak azért, hogy téged megnyugtasson.

2013. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 3.próbánál még virgonc voltam nem idegesített a dolog nem minden nő egyforma ha a párodnak voltak ilyen gondjai amit leírtál talán előbb neki kéne spermavizsgálatra menni min.fél év sikertelenség után kezdenek el vizsgálni az orvosok, persze ha te kérf biztos megvizsgál hamarabb is, az h.elsőre sikerült másnak az nem biztos h.neked is fog. A mi családunkban is mindenki hamar terhes lett könnyen is szültek én meg 20 hónap elteltével sem estem még teherbe. Szóval kitartás ne aggódj mert még inkább megnehezíted a dolgokat. Utolsó válaszolótól kérdezném: 2év után spontán estél teherbe vagy vmi.segítséggel? Mert akkor nem adom fel, bár nagyon el vagyok keseredve. Nagyon szeretnék már babát.
2013. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!