Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja próbálkozunk...

Egy hónapja próbálkozunk párommal, szinte minden nap, vagy minden másnap együtt voltunk, még a peteéréses időben is, és ma reggel kezd megjönni. Nagyon elkeseredtem. Lehet hogy valami nincs rendben?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában 6 hónap alatt szokott összejönni!
2013. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap után nem lehet ilyen következtetést levonni! A következő hónapban majd sikerül!! Ne aggódj! Peteérés előtti két napon és peteéréskor legyetek együtt, a többi napon csak két naponta.
2013. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jaj ne gyerekeskedj már!

1 hónap kutyafüle!

Majd ha 1,5-2 év után se jön össze, akkor jogosan keseredhetsz el.

Teljesen egészséges pároknál is belefér, hogy akár csak fél év után jön össze.

2013. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ne keseredj el.:O)

Nekünk a 6. hónapban sikerült.

Mit szóljon az aki éveket vár a picire?Ismerősömnek 9 év után sikerül 2 hét múlva szül.:)

Sok sikert.:O)

2013. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ne legyetek együtt minden nap mert így a kisfickók nem tudnak erősödni!!!!!Ez is lehet hiba a későbbiekben!!2- 3 naponta érdemes az orvosok is ezt mondják, persze ha jól esik akkor nyugodtan!Ne görcsölj rá!!!!Én már 1 éve nem szedem a gyógyszert 2 hónapja vagyunk rajta aktívabban és még nálunk sincs baba. Szóval csak nyugi majd jön ő!!:)
2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egy hónapja próbálkozok és nekem is ma jött meg,szóval nem jött össze.Mi is minden nap együtt voltunk,mert így esett jól,mindig akarjuk egymást :) jövő hónapba viszont 2naponta fogunk....legalább jobban kívánjuk egymást :) és igen én is picit csalódott voltam,de mindig minden van valamiért.Úgy is akkor jön az életedbe amikor meg kell történnie.Foglalkozz evvel csak mellékesen,jön a nyár élvezd ki.Nem véletlenül a tinik esnek teherbe leghamarabb.Haverok,buli,FANTA :) :) :)
2013. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap??? Ezt komolyan kérdezed? Nekünk három év után jött össze,akkor is lombikkal!
2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!