Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van két nagyon pozitív terhess...

Van két nagyon pozitív terhességi tesztem. A hasam mégis fájdogál néha, mintha meg akarna jönni. Normális ez?

Figyelt kérdés
4hetes vagyok. Érdemes dokihoz menni a panasszal,vagy ez majd elmúlik és csak a kimaradt mensi miatt van?
2013. máj. 22. 17:29
 1/5 sarah23 ***** válasza:
Szerintem normális,,,meg még korai is lenne,,,ráérsz 6 hetesen már mikor szívhang is van:)
2013. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez tök normális ilyenkor
2013. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is így volt mind a négyszer. Eleinte olyan megjön érzés, aztán volt olyan is,mintha a méhedben izomláz lenne, majd később mintha fel lennél fújódva, puffadva, ahogy nől a méhed, néha szúrkál is. És vannak akik semmit sem éreznek. Ne ijedj meg ezektől az érzésektől! Ha baj van, azt meg fogod érezni, de ne legyen! Jó pocaknövesztést!
2013. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt erzem.4 hetes es 4 napos vagyok.

Elozo terhessegemnel nem tudom, hog voltak-e ilyenek, mert akkor 9hetesen tudtam meg hog terhes vagyok (maradtam). A Peterffybe azt mondtak 6 hetesen, hogy elveteltem.. 3 napig volt eszmeletlen mennyisegu verzesem.

Aztan egyszer csak elajultam a m.helyemen. Aztan a korhazba kozoltek, hogy ne aggodjak teljesen egeszeges a magzatom. Majd kozoltem, hogy ez csodalatos, de par hete elhalt sajnos. :((

Alig hittem a szememnek.


Most meg minden "bajom" van. A dokim 2 het mulvara hivott be.

2013. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor már nem aggódom ezek miatt. Utolsó,Neked is jó babavárást!
2013. máj. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!