Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt 6db halvány pozitív...

Volt 6db halvány pozitív tesztem, a HCG vizsgálat nem mutatott terhességet, mégsem jött meg?

Figyelt kérdés
Az első Clostilbegytes hónapom volt áprilisban. És nem is jött meg a menstruációm május 7-én. 6 db nagyon halvány tesztem volt. Az orvos nem látott semmit csak 10mm-es nyálkahártyát. Csináltatott egy HCG vizsgálatot ami kimutatta,hogy nem vagyok terhes. De még ha kémiai terhességem volt, akkor is már rég meg kellett volna jönnie nem?! Szerintetek mi lehetett?! Az orvos annyit mondott,hogy nem vagyok terhes..

2013. máj. 22. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok, nekem is volt halvány, időn belüli tesztem 2-3, a hcg szintem 0.0 volt egy hete.

Most Norcolutot szedek, amitől jövő héten meg fog jönni, mert magától nem akart.Nekem is csak 12 mm-es nyálkahártyát látott.

2013. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vlaszeg csak szellemcsík volt a teszten. Progi pótlást nem kaptál? Biztosan volt peteérésed?
2013. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tesztjeidet megmutatod?

Íme az én kérdésem:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles_teherbeeses_4322731-ti-is-latjatok-halvanyan-x-epil

Első voltam.

2013. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Volt peteérésem, mert az orvos uh-val figyelte. 6db szellemcsíkos teszt??:D Azért azt nem gondolom...A HCG véreredményem 0,2 lett... nem vizsgált meg most a doki.
2013. máj. 23. 08:33
 5/17 A kérdező kommentje:
A tesztjeim sajnos már nincsenek meg..
2013. máj. 23. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj újra hcg vérvételre. Így jártam nemrég. Tesztem pozitív volt, a vérben meg nem volt hcg. Másnap megismételték,mert nem lehet pozitív a teszt ha a vérből kiürült a hcg. Kiderült a labor hibázott. Másnap már vér szerint is terhességem volt.
2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na ez nagyon jó! :( Nekem meg szednem kell a Norcolutot, ami leválasztja a nyálkahártyát, és lehet hogy nekem is mégis csak baba van/volt a dologban?

1. válaszadó.

2013. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. És még mindig elég bő hüvely váladékom van, ami eddig sose volt, mert mensi előtt mindig "száraz" vagyok. 2 hét múlva megyek vissza a dokihoz.
2013. máj. 23. 21:43
 9/17 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál azóta? hátha erősödött a csík.Barátnőm mesélte,hogy neki is írt fel a doki gyógyszert,hogy megjöjjön, de megmondta a dokinak,hogy ő ezt nem szedi be,mert biztos benne,hogy terhes és igaza lett.
2013. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem csináltam azóta tesztet, mert sajnos nem látom értelmét neki. Nekem is felajánlotta a doki,hogy hozzuk meg gyógyszerrel, de mondtam,hogy nem tudom melyik lenne a legjobb, aztán ő döntött úgy,hogy akkor várjunk és két hét múlva menjek vissza. De még mindig nem jött meg...
2013. máj. 25. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!