Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki IR -s...

Van köztetek olyan aki IR -s és ebédet rendel valahonnan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi mindketten IR-esek vagyunk a párommal (én a hízékony kategória, ő a sovány fajta :)). Az egészségkonyhától rendelünk, E3/E4 -t. Amikor konyhafelújításunk volt, akkor egész menüt is próbáltunk, az azt hiszem, valahol az M -nél van. :) Egy-két étel fura, de a többségével meg vagyunk elégedve.
2013. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
MEgnéztem gyorsan, az egész napi menü M8-as. Ez kifejezetten IR-es diétán alapuló menü. Itt olvashatsz róla többet: [link]
2013. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én igen.

Próbálkoztam az egészségkonyhából rendelni, ott kifejezetten IR-nek való is van (az én diétám). Hát sajnos két hétig bírtam, és többnyire több mint a felét kidobtam a kajának, így az előírt CH-t sem tudtam megenni.

Nekem nagyon íztelenek, sőt furák voltak, nem az én gyomromnak való. Azt hozzáteszem, hogy pont akkor kezdtem el a Mercformint szedni, amitől émelyegtem rendesen, lehet ezért sem jött be nagyon az a kaja.

Váltottam, most az interfood-tól rendelek, ott nagyon fini kaják vannak. Kifejezett IR diéta nincs viszont. Van diabetikusoknak menü, plusz van fitness menü, meg azért lehet találni olyat amit lehet enni, ami egészséges. A CH mennyiséget feltüntetik.

Én sajna nem bírom tartani a diétát. Nem eszem cukrosat, meg egészségtelen dolgot, de a kifejezett számolgatás nem megy. Hozzáteszem rendben van a ciklusom, peteérésem van. Ezért megnézem, hogy egy egészséges életmóddal, cukornélküliséggel, szedve a gyógyszert hogy haladok.

2013. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! Kedves első és így ,hogy néz ki egy napi étrended ? Te is 160 g CH-ra vagy állítva ? Én is onnan rendelek de az E3 elég kevés .. szerinted az E4 -el is tudok fogyni ha annak nagyobb a kcal értéke ? AZ M8 meg szerintem sok CH -t tartalmaz !
2013. máj. 24. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy sokaknak nem tetszik az egészségkonyha, tény, hogy át kell tudni állni rizsről bulgurra, kuszkuszra, kölesre, de nekem kifejezetten tetszett, hogy tágítja a látóköröm. Én grammra pontosan tartom a diétát, nagyon sokat fogytam, jól érzem magam, és most várandósan is ezt eszem. A gombapörköltjük nem a kedvencem, de sok nagyon klassz kajájuk van! :) Nem merek kockáztatni más cégek egészségesnek mondott ételével (próbáltam négy másik céget ez előtt, de nevet nem akarok írni, nehogy baj legyen belőle, nem tudom, mennyire szabad), mert a rántás, panír, stb. fehér lisztes, a szószokban rendszerint cukor van (megérzem, tapasztaltam étteremben párszor, amikor rosszul választottam, pl. sajtszószos húst), van, ami vacsorára szánt és tejet tartalmaz, stb. Ezekkel az ételekkel még nem fogtam mellé, nem lettem rosszul, a metformin is bírta.
2013. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:)

Írnátok egy konkrét étrendet ami 160 g CH ?

2013. máj. 24. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy reggelim?

Melegvízbe áztatott zabpelyhet reggeizünk, kakaóporral, kevés xilittel, fahéjjal. (kimérve az adagokat)

Tízórai: alma, korpovit keksz, kesudió vagy más gyümölcs.

Ebéd: E3-as menü, de ha éhesebb napom van, vagy jobban kívánom a másikat, akkor E4-es (hétvégén főzök). Ezt kiegészítem 50g szénhidrátra, eszem mellé, ha kevés volt benne. Van, amikor csak 43-as vagy ilyesmi.

Uzsonna: joghurt(Jogobella ligth vagy epres vagy meggyes - az almásban karamell van), müzli (cerbona - csokis vagy erdei gyümölcsös, amire rá van írva, hogy hozzáadott cukrot nem tartalmaz), ha nagyon kívánom egy bögre tej, alma, narancs, stb. kiszámolom.

Vacsora: szendvicsek, rántott hús (tönkölykorpával rántok) barna rizzsel, esetleg teljes őrlésű tésztát szoktunk enni és magam keverek hozzá szószt, de ma az ebédet váltottuk ki, és E3 lesz vacsorára.


Amikor nagyon éhes vagyok, mert várandósan ez most kifejezetten kihívás, akkor levest szoktam enni, csak zöldségeket esetleg kevés húst főzök bele, és fehér répát, karalábét eszem, sok lével.


Teherbeesés előtt 25kg-t adta le, most 15 hetesen még nem híztam. Remélem, nem fogok sokat :) első baba, meglátjuk :)

2013. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok IR diétás anyagom van, ha priviben írsz egy e-mail címet szívesen átküldöm :)
2013. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah, és sok-sok recept, kiszámolva :)

[link]

2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ment az email cím :)
2013. máj. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!