Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki 30-as...

Van köztetek olyan, aki 30-as évei végén,40-es elején esett teherbe? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Édesanyám. Engem 25 évesen szült, a két öcsémet pedig 38 és 40. Sajnos egyáltalán nem volt minden rendben, súlyos terhességi cukros volt, mindkét öcsém koraszülött lett (25 és 29. hétre), rengeteget voltak kórházban, nehezen viselte mindkét terhességet, pedig velem még nem volt gondja :( Szerencsére a kisebbik öcsém csak tejfehérje érzékeny lett (gyakorlatilag születése utántól), a nagyobbik pedig epilepsziás, de mi még egész jól megúsztuk hosszútávon. Biztos van olyan, akinek semmi baja, de sajnos nekünk nem ez jutott...
2013. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 29, 33 és 38 évesen szültem. Mindhárom terhesség rendben zajlott. A harmadikkal több volt a vizsgálat, mert így kötelező. Volt bennem egy kis félsz, de mindig három gyereket szerettünk volna, viszont nem vagyok kis korkülönbség párti, de "későn" 25 évesen ismerkedtünk meg, szóval így alakult.
2013. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Épp most 17 hetes terhes egy ismerősöm, aki most 38 éves. Van már egy 16 és egy 14 éves lánya, most fia lesz. 36 évesen 16 hetes terhességét meg kellett szakítani, mert levált a méhlepény. Most nagyon odafigyel, akkor dolgozott is, most nem, mindenféle vizsgálatra eljár, sokat pihen. Eddig minden rendben van, már tudja, hogy kisfiú lesz és a genetikai vizsgálatok azt mutatják, hogy egészséges.
2013. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34. szülinapom után két hónappal szültem a kislányomat,minden rendben volt a terhesség alatt.A szülés is könnyű volt.A másodikat (szintén kislány) a 37. születésnapom előtt 1 hónappal szültem.Az első trimeszterben láttak egy hematómát,ezért három hétig feküdnöm kellett,de aztán nem volt probléma,az első babához hasonlóan,3 óra alatt meglett,nem volt gátmetszés,érzéstelenítés,és nem is repedtem nagyon. A harmadikat (ő kisfiú) becsúszott,de megtartottuk és örömmel vártuk,39.szülinapom után 3 hónappal született.Teljesen problémamentes terhesség,viszont sürgősségi császáros lett,mert leesett a szívhang.Mind a három teljesen egészséges,a kisfiam 2 hetes:)
2013. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok:azt kifelejtettem,hogy nem látom különösebb hátrányát,hogy később születtek,ugyanolyan energikus vagyok,mint akár 5 éve az első terhességemnél.És mindháromnál több vizsgálat volt,mert megütöttem a rizikó faktort,plusz kíméltem magam.
2013. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm 41 évesen lett terhes. Van már neki egy 20 éves fia és egy 17 éves lánya. Problémamentes terhessége, és könnyű szülése volt. A kisfiú most 2 éves, igazi kis örökmozgó.:)
2013. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35 évesen szültem a fiamat, 37 évesen a lányomat! Semmi extra gond nem volt a terhességekkel, és simán szültem komplikációk nélkül! Annyi, hogy mindkét esetben integrált tesztet csináltattam genetikai UH- al együtt!
2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen szültem a nagyobbik lányomat, tavaly szeptemberben 41 évesen a kisebbet. Az égvilágon semmi probléma sem volt egyik terhességemnél sem meg a szülésnél sem, igaz nem is érzem magam ennyi idősnek és nem is néznek annyinak sosem. Akár még 3. babát is bevállalnék, csak a férjem már nem szeretne többet.
2013. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyum 35 évesen szült 39. hétre. Semmi gond nem volt terhesség alatt csak a szülés volt egy kicsit rossz. Szerintem nem minden esetben életkorfüggő, hogy komplikációmentes a terhesség és egészséges a picibaba.:)
2013. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33 évesen az elsővel, 36 évesen a másodikkal, minden rendben volt, még szeretnék egyet, most vagyok 37.
2013. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!