Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Veszel egy tesztet és kiderül, ha nem védekeztetek akkor lehet, hogy az vagy.
2013. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van rá... ha félidőben vagytok együtt ha nem. Vegyél egy tesztet!
2013. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

50-50%

Vagy terhes vagy, vagy valami betegség miatt nem jött meg, lehet hormon zavar...

Veszel egy tesztet, s megtudod!

2013. máj. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Aki él nemi életet mindig benne van a terhesség kockázata
2013. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! :)

Csak úgy zárójelben mondom h nem egy buta lotyó vagyok aki b...ott egyet és most parázik :D én nagyon szeretném ha terhes lennék :)

Tesztet 10-én csináltam és sajnos negativ lett de azóta se semmi :S és mikor meg kellett volna jönnie és utána pár napig volt az a "mindjárt megjön" érzésem de azóta az is elmúlt de nem jött meg. Szerintetek meddig várjak vele h elmenjek dokihoz ha továbbra se jön meg?

2013. máj. 12. 15:05
 7/54 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj 2-3 napot és tesztelj megint, akkor már biztosan kétcsíkos lesz, ha baba van. :)
2013. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :) És szerinted a doki mikor látja már ha van?
2013. máj. 12. 20:42
 9/54 anonim válasza:
Nekem 6 hetesen már látszott. De lehet valakinek hamarabb is, ezt nem tudhatom.
2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen! :) neked boldog babázást! :) én ha terhes vagyok akkor vasárnap leszek 6 hetes szóval ha jövő hétig se lesz semmi (és remélem nem lesz) akkor irány a doki, ő már csak okosabb mint a teszt :)

/ezt csak azért mondom mert a barátnőmnek is negativ lett,majd elment dokihoz és közölte h terhes,azóta már azt is tudja h fiú lesz szóval én még reménykedem :) /

már 1 hete késik és ma a hasam is szurkálni kezdett igy össze-vissza,meg húzódást is érzek,olyan mintha az idegeimet pengetnék. Ilyet azelőtt még nem éreztem sose,mensi előtt se! Lehet hogy ez arra utal?? És nem magyaráztam be magamnak mert akkor mást is mondhatnék,ezt konkrétan most is érzem!

2013. máj. 13. 23:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!