Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ovulációs tesztcsíkot...

Mennyi ovulációs tesztcsíkot használtok el egy hónapban mire pozi eredményt kaptok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

kb. 5-6 db-ot!

Te?

2009. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én még csak most fogok venni és azért szeretném tudni, hogy egyszerre mennyit vegyek meg. Kb. 2 havi adagot szeretnék, mert bízom benne hogy mostmár lassan sikerülni fog a baba. Már nagyon jó lenne.


Kedves első, te mióta használod?

2009. okt. 4. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresek a ciklusaim, 32 naposak, így 5 db-os csomagot vettem, és 4-et használtam el. Ez volt az első hónap, több csomagra nem lett szükségem. :)

6 hetes kismama

2009. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nekem ez a 2. hónapom,29-30 napos ciklusaim vannak.

De 14-15.nap körül szokott lenni a pém.

Remélem most összejött,szerdára nem várom!

2009. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13:13nak

nagy nagy gratula!! tök szupi :)


14:23nak

hét vége felé tessék írni hogy sikerült-e :)


sajni nekem még meg kell várnom 1-2 vizsgálat eredményét, remélem már jó lesz éééééés kezdődhet a babaprojekt mert már hónapok óta dokihoz rohangálok :(

2009. okt. 6. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

14:23-as vagyok.Sajna pont időre megjött! :(((((

Ennyit erről!

Egyébként nekem is volt egy-két problémám és gyógyszert is szedek,de a projektet már nem kadályozza.

Neked mi a problémád?

2009. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

óóóóó sajnálom!!

nagyon alacsony a progeszteronom és elég lassan növekszik :(

2009. okt. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!