Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés agykontrollal....

Teherbeesés agykontrollal. Milyen teknikákat használtatok, használtok? Lombikra készülök mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Laborban történő programozás minden este!!!

Meditálás amilyen gyakran csaj tudsz!

Pozitív állítások minden reggel.

(Én ezeket alkalmazom augusztus eleje óta.)

2010. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudnál konkrét megerősítéseket írni nekem? Eléggé csaponganak a gondolataim és nem vagyok biztos magamba.

Meditálok minden reggel 10-15 percet.

A laborban mit csinálsz?

2010. aug. 30. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A laborban történő dolgok sokkal hatékonyabbak, mintha csak szimplán elképzelnéd őket. Én ott csinálom a következőket:

- a fehér keret-fekete keretes kép vizalizálás

- belső szerveim gyógyítása

meg ami még eszembe jut :)

A lényeg, hogy mindig jelen időben gondolkodj, vagyis hogy már megvan... (amire csak vágysz)

2010. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vizUalizálás :D
2010. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod és sok sikert Neked ! :-)
2010. szept. 1. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Én is nagyon sok sikert kívánok neked!!!

Beszámolsz, ha sikerül?

2010. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen.Még várnom kell mert november elején lesz a beültetés és onnan 2 hét mire lesz eredmény.

Addig is minden reggel a laboromba a fekete-fehér tükörbe vizualizálom hogy állapotos vagyok.

Te egyébként hol tartasz a baba dologgal?

2010. szept. 2. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eldöntöttem, hogy ebben a hónapban nem hőmérőzök!!! Azt hiszem a kelleténél jobban rágörcsölök így... Ebben a hóban elvétve AK-zok sajnos, mert tele vagyok munkával, lefoglalnak más dolgok is. De most ez jól van így.

Még annyit teszünk a párommal,hogy mától 2naponta együtt leszünk. Ma vagyok a 10.ciklusnapomon.

persze a reggeli pozitív állításokat, megerősítéseket ki nem hagynám és nagyon bízom benne, hogy egyre közelebb kerülünk a kisbabánkhoz.:)))

2010. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!